O Doğuştan Yetenekli! Erkan Kolçak Köstendil’in Şaşırtan Bir Rap Performansı Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

26 Ocak 2021

O Doğuştan Yetenekli! Erkan Kolçak Köstendil’in Şaşırtan Bir Rap Performansı Ortaya Çıktı

Ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, müzik ve spor alanlarında da epey yetenekli bir isim. Son paylaşımı da bunu kanıtlıyor!

Erkan Kolçak Köstendil

Ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, oyunculuktaki yeteneğiyle göz kamaştırıyor. Fenomen dizi “Çukur”da oynadığı Vartolu karakteriyle kariyerinin zirvesine çıkan Köstendil’i başka bir iş yaparken düşünmek çok zor. Ama ünlü oyuncu müzisyenlik ve futbolda da en az oyunculuk kadar yetenekli!

Dizilere de Yansıttı

Erkan Kolçak Köstendil Şebnem Bozoklu

Erkan Kolçak Köstendil’in müziğe olan yeteneğini “Ulan İstanbul” dizisinde keşfettik. Dizide bir şarkıcıyı canlandıran Şebnem Bozoklu’nun söylediği şarkılar Erkan Kolçak Köstendil’e aitti! Hatta ikilinin dizide düet yaptığı “Yanarım” şarkısı aylarca konuşulmuştu. Köstendil’in müzik çalışmaları bu projeden sonra artarak devam etti. Neredeyse her projesi için şarkılar yapan Köstendil, bir reklam filmi için de Eypio ile rap yapmıştı!

Bu şarkı çok tutunca ünlü oyuncu bu kez “kendisiyle” bir düet yaptı!

Köstendil’in son paylaşımıyla gördük ki, ünlü oyuncunun rap yeteneği doğuştan!

Takım Ruhunu Böyle Sağlıyor!

Erkan Kolçak Köstendil

Erkan Kolçak Köstendil, aslında bir kaleciydi. Yıllarca Bursaspor altyapısında kalecilik yapan Köstendil, neredeyse Galatasaray’a transfer olacakmış! Ama yönetimin değişmesiyle tüm bağlantılarını kaybetmiş ve konservatuvara yönelmiş. Köstendil’in son paylaşımıyla gördük ki, o günlerin anılarını hala saklıyor! Ünlü oyuncu Bursaspor altyapısında oynadığı çocukluk dönemlerinden bir video paylaştı. Takım otobüsünde arkadaşlarını rap performansıyla coşturan Köstendil’in tatlılığına bakar mısınız?

Anlaşılan, ünlü oyuncu çocukluğundan beri rap yapmaya ve ortamı şenlendirmeye yatkın biriymiş. Kaleci olarak devam etseydi de muhtemelen onu yine müziğe ve mizaha olan yatkınlığıyla tanıyor olurduk.

Erkan Kolçak Köstendil

Gerçi ünlü oyuncu kaleciliğe hala devam ediyor, hem de lisanslı olarak! Köstendil, Vefaspor’un lisanslı kalecilerinden biri. Umarız, Köstendil’in bu çok yönlü ve üretken yönü hep böyle devam eder!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz