Didem Soydan’ın Takipçilerine Verdiği Cevap Yine Olay Yaratacak: “Keko gibi atladınız…”

Aleyna

Haberler

26 Ocak 2021

Didem Soydan’ın Takipçilerine Verdiği Cevap Yine Olay Yaratacak: “Keko gibi atladınız…”

Ünlü manken Didem Soydan’ın başı yine takipçileriyle derde girdi. Soydan’ın takipçilerine “Keko” demesi yine olay yaratacak gibi görünüyor.

Ünlü manken Didem Soydan, sosyal medyayı en aktif kullanan ünlüler listesinde başa oynuyor. Düşündüğü her şeyi özgürce sosyal medyadan paylaşan ve “cesur” paylaşımlar yapan Soydan, bazı sosyal medya kullanıcılarının da hedef tahtası oluyor! Kendisine gelen müstehcen mesajları sık sık ifşa eden Soydan, bazen de yorumlara sert bir dille cevap vermeyi tercih ediyor.

Didem Soydan

Ama bundan daha ağır önlemler aldığı durumlar da var! Örneğin, iki ay önce kendisine ağır hakaret eden bir takipçisini mahkemeye verdi. O zamandan beri sessiz sedasız olan Soydan, dün yine kendisini tutamadı!

Aşk İçin Yaptığı Paylaşım!

Burak Deniz Didem Soydan

Didem Soydan, bir süredir takipçileriyle girdiği tartışmalarla değil aşkla gündeme geliyordu. Ünlü oyuncu Burak Deniz’le aşk yaşadıklarının ortaya çıkması magazin gündemini fena salladı! Ekim ayından beri birlikte olan ikili, herkesi çok şaşırttı. “Bu ilişki 2 aya biter” diyenleri mutluluklarıyla yanılttılar ve hala beraberler!

Burak Deniz, birkaç hafta önce ATV’de yayınlanan “Maraşlı” dizisinde başrol oynamaya başladı. En büyük destekçilerinden biri de sevgilisi Didem Soydan oldu. Soydan, desteğini göstermek için dizi yayınlanmaya başlayınca Twitter’da bir alev emojisi paylaşıyor. Böylece, sevgilisine “Televizyonda göründüğünde alev alıyoruz” demek istiyor. Ama bu paylaşım dün çok yanlış anlaşıldı!

“Transfer mi var?”

Didem Soydan

Didem Soydan, dün akşam sevgilisi Burak Deniz için yine alev emojisi paylaştı. Ama işler çok ters gitti! Paylaşımın altı futbol fanatiklerinin “Transfer haberi mi var?” yorumlarıyla doldu. Yorum yazanların bir kısmı da paylaşımla dalga geçiyordu. Ama içlerinden bir yorum Soydan’ı çok kızdırmışa benziyor!

Ünlü manken, “Beğendiğim bey çıktığında alev alıyoruz hesabı attım emojiyi her hafta olduğu gibi. Keko gibi atladınız hepiniz, gidin nerede oynuyorsanız oynayın topunuzu.” diyerek takipçisiyle dalga geçti. Keko sözüne çok alınan takipçilerin yanıtı gecikmedi!

Ünlü manken dün gece takipçileriyle epey uğraştı ve çoğu yorumun silinmesini sağladı. Ama yaptığı “keko” çıkışı başına epey iş açacak gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz