Güzeller Güzeli Hande Erçel Yine Çok İddialı: “Parlamak için buradayım!”

Aleyna

Haberler

26 Ocak 2021

Güzeller Güzeli Hande Erçel Yine Çok İddialı: “Parlamak için buradayım!”

Ünlü oyuncu Hande Erçel, son paylaşımıyla iddiasını yine ortaya koydu. Kendisine özel hazırlanan kıyafetiyle verdiği poz sosyal medyayı yaktı geçti!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Ünlü oyuncu Hande Erçel, bu sezon “Sen Çal Kapımı” adlı romantik komedi sayesinde popülerliğinin zirvesine çıktı. Ünlü oyuncunun dizide başrolü paylaştığı Kerem Bürsin’le olan uyumu göz kamaştırıyor ve ikisine de avantaj sağlıyor. İkilinin hayranları sayesinde “Sen Çal Kapımı” dizisi sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor. İki oyuncunun da attığı her adım takip ediliyor, sosyal medyadaki takipçileri günden güne artıyor.

Hande Erçel

Ama bu durum özellikle Hande Erçel’e yarıyor. Ünlü oyuncu şu an Instagram’da en çok takip edilen Türk oyuncu. Şu an tam 18.7 milyon takipçisi olan Erçel, sosyal medyada en çok konuşulan isimler listesinde de her ay başa oynuyor. Art arda reklam anlaşmaları imzalayan Erçel’in kariyeri hiç bu kadar iyi olmamıştı!

Her Paylaşımı Rekor Kırıyor

Hande Erçel

Hande Erçel, sosyal medyanın gücünün en somut kanıtlarından biri olarak görülüyor. “Sen Çal Kapımı” dizisinin reytingleri yazdan beri kötüye gitse de dizi sosyal medyanın gücü sayesinde ayakta duruyor. Ünlü oyuncu da sosyal medyayı etkin şekilde kullanarak her zaman zirvede kalmayı biliyor. Ünlü oyuncunun her paylaşımı olay yaratıyor ve anında beğeni rekoru kırıyor.

Yine Çok İddialı!

Hande Erçel, son paylaşımıyla yine iddiasını ortaya koydu. Ona özel olarak hazırlanan kıyafetleriyle poz veren ünlü oyuncunun kazağında bakın ne yazıyor?

Usta modacı Hakan Yıldırım’ın hazırladığı kazaktaki, “Ben Hande, parlamak için buradayım!” yazısını da ancak Hande Erçel gibi bir isim kaldırabilirdi zaten. Her paylaşımı günlerce haber olan Hande Erçel, bu iddialı haliyle yine manşetlerden inmeyecek gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz