Anne Olmaya Hazırlanan Özge Özpirinçci’nin Bebeğinin Cinsiyeti de Ortaya Çıktı: Şimdiden Hazırlıklar Başladı!

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

Anne Olmaya Hazırlanan Özge Özpirinçci’nin Bebeğinin Cinsiyeti de Ortaya Çıktı: Şimdiden Hazırlıklar Başladı!

Güzel oyuncu Özge Özpirinçci 6 yıldır birlikte olduğu Burak Yamantürk’le nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün hamilelik haberlerini doğrulayan güzel oyuncunun bebeğinin cinsiyeti de ortaya çıktı. Magazin kulislerinde dolaşan dedikodulara göre, Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk’ün kız bebekleri olacak!

Hamilelik İddiaları!

Bugünlerde set heyecanı yaşayan güzel oyuncu, genelde magazin hayatından uzak sessiz ve sakin bir hayat sürüyor. 35 yaşındaki Özge Özpirinçci sadece yaptığı projelerle gündeme gelen, onun haricinde de yakın arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi seven eğlenceli bir genç kadın! Son olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile “Bir Denizaltı Hikayesi” ismindeki dizi çekimlerinde gördüğümüz Özge Özpirinçci, geçtiğimiz gün hamilelik iddialarıyla gündeme geldi.

blank

Bu iddianın nereden yayıldığını bilmiyoruz ancak, bu söylenti o kadar hızlı yayıldı ki; Özge Özpirinçci’den de açıklama gecikmedi. Söylenenlere göre güzel oyuncu 9 aylık hamileydi ve “İlk ve Son” isimli dizinin çekimleri de Özge Özpirinçci yüzünden hızlandırılmış! “İlk ve Son”un set ekibi; güzel oyuncunun göbeği belirgenleşmeden önce çekimleri tamamlamak için arı gibi çalışmaya başlamış. Hatta yakın plan çekilen sahnelerin çekimleri de yeniden planlanıyormuş.

blank

Bebeğin Cinsiyeti Belli Oldu!

Bu kadar detaylı bir iddianın ortaya atılmasının ardından gözler Özge Özpirinçci’ye çevrildi. Kısa süre içinde Tarkan’ın bir dönem viral olmuş videosuyla takipçilerini bilgilendiren güzel oyuncu; “9 değil, 13 hafta. ‘İlk ve Son’ film değil, dizi. Mutluluğumuzu ve heyecanımızı paylaşayan herkese teşekkürler!” açıklamasıyla güzel haberi Instagram takipçileriyle paylaştı.

blank

Bugün ortaya atılan yeni iddiaya göre ise 13 haftalık hamile olan güzel oyuncunun bebeğinin cinsiyeti de belli olmuş! Anne olmaya hazırlanan ve sevgilisi Burak Yamantürk’le nikah masasına oturacak olan Özge Özpirinçci’nin kız bebeği olacakmış, çiftimiz şimdiden bebeklerine isim bakmaya başlamış bile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz