Akıncı’nın Nergis’i Büşra Develi Sezon Finalinin Ardından Yeni İmajla Karşımıza Çıktı: Son Hali Herkesi Şaşırttı!

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

Akıncı’nın Nergis’i Büşra Develi Sezon Finalinin Ardından Yeni İmajla Karşımıza Çıktı: Son Hali Herkesi Şaşırttı!

Güzel oyuncu Büşra Develi 2015 yılından beri ekranların sevilen isimlerinden biri! Pek çok farklı dizi ve film projesinde yer alan Büşra Develi, son olarak Türkiye’nin ilk “kahraman” dizisi Akıncı’da Nergis karakteriyle karşımıza çıkıyor. Ülkecek dram ve kaos dizilerine alıştığımız bugünlerde; “kahraman” dizisi bünyelere ters tepki yapmış olacak ki Akıncı’nın reytingleri istenileni veremedi! Ancak bir sezon daha şans verilen Akıncı’nın sezon finaline girmesinin ardından soluğu kuaförde alan Büşra Develi, bambaşka bir stille karşımıza çıktı. Bir insan her zaman cool olmayı nasıl başarır?

Türkiye’nin En Cool Kadınlarından: Büşra Develi!

Sosyal medyada etliye sütlüye karışmayan Büşra Develi aynı zamanda magazin sansasyonlarından da uzak durmayı tercih ediyor. Her daim coolluğu, güzelliği ve zerafetiyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu ilk olarak 2015 yılında; “Pretty Little Liars” dizisinin uyarlaması olan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde Selin karakterine can vermişti. O tarihten itibaren hayatımızda olan güzel oyuncu zaman zaman sanat filmlerinde de rol alıyor.

blank

Reyting kaygısı gütmeden sadece içine sinen projelerde yer alan Büşra Develi, bu sezon Türkiye’nin ilk “Süper Kahraman” dizisinde rol aldı! Akıncı isimli süper kahraman dizisi; Türk toplumuna biraz yabancı gelmiş olacak ki reytinglerde yüz güldürmedi! Eee tabii 2021 dizi sezonunda o kadar çok dram ve kaosa maruz kaldık ki; içinde dram olmayan hiçbir diziyi izleyemez olduk.

blank

Büşra Develi’nin Son Hali Herkesi Şaşırttı!

Dizisinin yapımcıları da bu durumun farkında olunca, Akıncı final yapmak yerine sezon finali yaptı ve önümüzdeki sezon şansını bir kez daha denemeye karar verdi. Akıncı’da Nergis karakterini canlandıran Büşra Develi, dizinin sezon finaline girmesinin ardından soluğu kuaförde aldı ve saçlarını kestirdi. Uzun yıllardır kısa saçlı görmeye alıştığımız güzel oyuncu bu defa saçlarını “biraz daha” kısa kestirdi! Büşra Develi’nin son halini görenler ise oldukça şaşırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz