Masterchef Şampiyonu Serhat’ın Annesinin Söyledikleri Şok Etti! “Benim favorim Barbaros…”

Aleyna

Haberler

4 Ocak 2021

Masterchef Şampiyonu Serhat’ın Annesinin Söyledikleri Şok Etti! “Benim favorim Barbaros…”

TV8’in fenomenler fenomeni yarışması Masterchef’te dün gece nefesler tutuldu. Son iki kişi kalmıştı: Barbaros ve Serhat. Bütün bir sezon sonunda yarışan, emek veren, kıyasıya mücadele eden kişi birinci olacaktı. Nitekim Barbaros da Serhat da birinci olmaya layık yarışmacılardı. Jüri, aralarından birini seçti! Birinci, 2 puan farkla Serhat Doğramacı oldu. Serhat’ın annesi birincilik açıklanmadan önce öyle sözler söyledi ki herkesin ağzı açık kaldı.

Kıyasıya Mücadele

Masterchef’in büyük finali tam iki gün sürdü. Yarışmacılar Cumartesi gecesi 3 tabak, Pazar gecesi ise 2 tabak hazırladı. Toplamda 5 oyun oynandı. Oyunlar boyunca Barbaros hep 1-2 puan önde gidiyordu. Ne oldu bilinmez, imza oyununda Serhat 144 puan alarak 142 puanda kalan Barbaros’u geçti.

Yarışma başlamadan önce Somer Şef, “Sonuçtan bağımsız olarak, saygınızla, emeğinizle sizin ikiniz de bizim için şampiyonumuzsunuz.” demişti. Son iki kişi kaldı mı kazanan kaybeden yoktur, ikisi de şampiyondur ama büyük ödülü alan Serhat oldu.

Birinciliği Böyle Çağırmış

Serhat, programın başlarında “Basit bir şekilde birinci olacağım.” sözlerini söylemiş. Mehmet Şef’in, “Nasıl olacak o iş.” demesinin ardından Serhat da “Rakiplerimi eleyerek, hepsini eleyeceğim. Yani Masterchef’te ikinci düşünsün artık ben birinci olacağım çünkü.” yanıtını vermiş. Serhat’ın o zamanlardan nasıl karalı olduğu belliymiş!

Anneler de Vardı!

Yarışmada anneler de vardı. Program boyunca oğullarına da karşı takıma da destek olan anneler ara ara yorumlarda bulundu. Serhat’ın annesinin şampiyon belli olmadan önce söylediği sözler ise çok şaşırttı!

Serhat’ın annesi canlı yayında, “Benim favorim barbaros, elinin lezzetinin daha çok olduğunu düşünüyorum.” ifadelerini kullandı. Annenin karşı takımı tutması, bir de bunu canlı yayında ve Serhat’in yanında söylemesi izleyenleri adeta şaşkına çevirdi. Nitekim Serhat’in annesi bu sözleriyle yorum yağmuruna tutuldu.

Her şeye rağmen canla başla verdiği mücadele sonucu şampiyon olan Serhat, kimin elinin daha lezzetli olduğunu hem annesine hem de tüm Türkiye’ye kanıtlamış oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz