Ödül Almaya Doymuyorlar! Sinemaport Ödülleri’nde Kerem Bürsin ve Neslihan Atagül En İyi Oyuncular Seçildi

Aleyna

FOX

4 Ocak 2021

Ödül Almaya Doymuyorlar! Sinemaport Ödülleri’nde Kerem Bürsin ve Neslihan Atagül En İyi Oyuncular Seçildi

Güzeller güzeli oyuncumuz Neslihan Atagül ve herkesin sevgilisi Kerem Bürsin! Onları takip edenler başarılı işler yaptığını zaten bilir. Nitekim, her ikisi de yeni sezonun fenomen dizilerinde başrol oynuyor. Şimdi ise Sinemaport Ödülleri sahiplerini buldu! En İyi Kadın Oyuncu Ödülü Neslihan Atagül’e, En İyi Erkek Oyuncu Ödülü ise Kerem Bürsin’e gitti!

Sefirin Kızı’nın Nare Çelebi’si

Neslihan Atagül, başarılı oyuncu Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimlerle başrolü paylaşarak Star TV’de sevilerek takip edilen Sefirin Kızı dizisinde “Nare Çelebi” karakterine hayat veriyor. 28 yaşındaki oyuncu hem güzelliğiyle hem de başarılı performansıyla herkesi büyülüyor!

Sefirin Kızı, çarpıcı hikayesiyle ekranlara geldiği ilk gün herkesi büyüledi bile! Sancar ve Nare’nin büyülü aşkından bahseden dizi, başarılı oyuncularıyla da sık sık gündemde.

Sel Çal Kapı Dizisinin Serkan’ı

Kerem Bürsin de başarılı oyunculuğunu Sen Çal Kapımı dizisinde sergiliyor. Dizide “Serkan” karakterine can veren Kerem Bürsin, başrolü Hande Erçel’le paylaşıyor. İkili dizide birbirine aşık bir çifti canlandırıyor. Ancak aşkları sadece dizideki karakterlerde kalmamış olsa gerek! Kerem ve Hande çifti bir türlü ortaya çıkarılamayan aşklarıyla aylardır gündemi meşgul ediyor.

“HanKer” hayranları onların her yaprığını, her söylediğini takip ederek aşklarının peşine çoktan düştü! Kerem, Hande ikilisi geçtiğimiz hafta O Ses Türkiye’ye konuk olmuştu.

İddialara göre O Ses Türkiye’de ikilinin aşkı ortaya çıktı. Hande Erçel’in “Kerem duşta söylediği şarkıyı seçti.” demesi herkesin kafasını karıştırdı.

Ödüller Sahiplerini Buldu

İşin sonucunda Kerem Bürsin de Neslihan Atagül de bu güne kadar oynadığı her dizide ses getirmeyi başardı. Bu başarılarının karşılığını da elbette ödüllerle aldılar.

Sinemaport Ödülleri sonuçlandı! En İyi Kadın Oyuncu Neslihan Atagül seçilirken, En İyi Erkek Oyuncu Ödülü ise Kerem Bürsin’e gitti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz