Okan Kurt Kavgaya Karışınca Demet Akalın Son Çare Olarak Instagram’dan Yardım İstedi: “Okan’ın Can Güvenliği Yok!”

Aleyna

Haberler

17 Ekim 2021

Okan Kurt Kavgaya Karışınca Demet Akalın Son Çare Olarak Instagram’dan Yardım İstedi: “Okan’ın Can Güvenliği Yok!”

Demet Akalın ve Okan Kurt’un başına gelmeyen kalmadı! Bildiğiniz gibi boğazda Demet Akalın ve Okan Kurt’un “Hirahan” isminde bir restoranı bulunuyor. İşlettiği restorana giden Okan Kurt yandaki işletme ile kavga edince ortalık fena karıştı. Durum öyle bir noktaya geldi ki; Demet Akalın Instagram hesabından storyler paylaşarak eşinin dışarı çıkamadığını ve işletmenin de polisleri içeri almadığını söyledi! İzmir konserinden dönüş yolunda olan güzel şarkıcı, Okan Kurt’un hayatının tehlikede olduğunu söyleyerek hem basın mensuplarından hem de polislerden yardım istedi! Beykoz polisini göreve çağıran Demet Akalın’ın yardım çağrısı herkesi oldukça tedirgin etti.

Storyler Herkesi Korkuttu!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın ve Okan Kurt resmi olarak boşanmış olsalar da aynı evde hayat arkadaşı olarak yaşamlarını sürdürüyorlar ancak basın ve sosyal medya ikiliyi hala evli olarak görmeye devam ediyor. Sık sık birlikte zaman geçiren ikiliden bugün kötü bir haber geldi!

Bildiğiniz gibi Okan Kurt ve Demet Akalın’ın Beykoz’da Hirahan ismindeki bir restoranları bulunuyor. Sık sık Hirahan’da akşam yemeği yiyen çiftimiz hatta Florya’da da bir şube açmaya hazırlanıyor. Tüm bunlar yaşanırken Demet Akalın, konser ve sahneleri için şehir şehir gezmeye devam ediyor ancak bugün güzel şarkıcının storyleri herkesi oldukça korkuttu!

Demet Akalın’ın Yardım Çağrısı!

İzmir’den dönmeye çalışan Demet Akalın, eşinin yandaki restoran ile kavga ettiğini ve kavga ettiği kişilerin Okan Kurt’u bırakmadığını, polisleri de içeri almadığını söyledi! Beykoz emniyetine seslenen güzel şarkıcı, Okan Kurt’un can güvenliğinin olmadığını söyleyerek hem basın mensuplarından hem de polislerden yardım istedi. İzmir’den dönmeye çalıştığını anlatan Demet Akalın’ın tedirginliği ve korkusu ise herkesi oldukça şaşırttı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz