Seda Sayan Gitti Meryem Uzerli Geldi! Koltuğu Kaptıran Seda Sayan’ın Bu Ayrılığı Herkesi Şoke Etti!

Aleyna

Haberler

17 Ekim 2021

Seda Sayan Gitti Meryem Uzerli Geldi! Koltuğu Kaptıran Seda Sayan’ın Bu Ayrılığı Herkesi Şoke Etti!

Seda Sayan, neredeyse 30 yıldır ekranlarda olan ve tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim. Bu zamana kadar pek çok farklı projede yer almış olan Seda Sayan, şu sıralar Sabahın Sultanı Seda Sayan’ı sunuyor. Bu tempoda bol bol sahne alan ve sevenleriyle buluşan ünlü sanatçı, bir yandan da yer aldığı reklamlarla kendini gösteriyor. He şey böylesine yolunda giderken geçtiğimiz saatlerde gelen bir ayrılık haberi hepimizi şoke etti. İşte Seda Sayan’ın yeni rakibi!

Program Oldukça İyi Gidiyor!

Seda Sayan, gündüz kuşağı programlarının olmazsa olmaz isimlerinden biri. Bu zamana kadar evlilik programları da dahil olmak üzere birbirinden farklı gündüz kuşağı programları sunan Seda Sayan, ”Maşallah!” dedirtiyor.

Star TV’de Sabahın Sultanı Seda Sayan’ı sunan ünlü sanatçı, programına birbirinden ünlü konukları davet ediyor ve onlarla birlikte izleyicilerine oldukça keyifli dakikalar yaşatıyor.

Bu yoğunlukta farklı işlerle de ilgilenen Seda Sayan, birkaç yıldır Türkiye’nin en bilinen mücevher markalarından birinin yüzüydü.

Geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan bir habere göre Seda Sayan’ın bu mücevher markasıyla olan anlaşması son buldu ve onun yerine Muhteşem Yüzyıl dizisi ile hayatımıza giren, güzeller güzeli Meryem Uzerli alındı.

Aldığı Ücret Dudak Uçuklattı!

Ünlü mücevher markasının yeni yüzü olan Meryem Uzerli’den bu durum ile ilgili henüz herhangi bir açıklama gelmedi fakat ünlü oyuncunun yaptığı anlaşmadan oldukça yüksek miktarda bir ücret aldığı söylentiler arasında.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz