Öldüğünü Görmeden Rahat Etmeyecek! Albay Göktürk Bu Sefer Çok İddialı: Savaşçı 105. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

10 Mayıs 2021

Öldüğünü Görmeden Rahat Etmeyecek! Albay Göktürk Bu Sefer Çok İddialı: Savaşçı 105. Bölüm Fragmanı

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı’da işler karışıyor. Albay Göktürk, kardeşi Uzi’yi yerin dibine gömmeye oldukça kararlı görünüyor.

Savaşçı, tüm zor şartlarda ayakta kalmayı başarabilen, bordo bereli Kılıç timini konu alıyor. Terörle mücadele etmek için özel olarak seçilmiş bu tim, canını dişine katarak vatanı savunmaya çalışıyor. Terör örgütlerinin planlarını engelleyerek örgütleri çökertmeyi görev edinen Kılıç timi, ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ diyerek her türlü tehlikeye korkusuzca atılıyor.

104. Bölümde Neler Oldu?

blank

Mösyö’nün adamlarından kurtulmayı başaran Albay Göktürk, babası Gündüz Bey’in karşısına çıktı. Bu karşılaşma Albay Göktürk için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Ancak Albay’ın pes etmeye niyeti yoktu. Eline geçen fırsatı değerlendirdi ve Yeva’yı yakalamak üzere yalnız başına harekete geçti. Bu sırada Kopuz Albay, Göktürk Albay ile ilgili bazı detayları öğrendi. Onun suçsuz olabileceğini düşünerek yeni bir plan yaptı ve bu planı uygulamak için Yüzbaşı Bozkurt’u devreye soktu. Göktürk Albay’ın Yeva’yı bulmak için geleceğini tahmin eden Mösyö, ona tuzak kurdu. Uzi’yi uzak tutmak için her şeyi yapmasına rağmen yine de Uzi’nin olaylara dahil olması, Mösyö’nün planlarını daha da çıkmaz bir yola soktu.

105. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Göktürk Albay’a destek için giden Kılıç Timi, Uzi’nin kurduğu tuzakla karşılaşır. İki grup arasında çatışma başlar. O esnada Göktürk Albay ve Uzi karşı karşıya gelir. Göktürk Albay, kardeşi de olsa Uzi’yi öldürmeye kararlıdır. Uzi’nin kardeşi değil, bir terörist olduğunu söyleyen Göktürk Albay, Uzi’yi öldürmeden dönmemeye yemin eder.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz