Öldürme Planı İfşa Oldu! Seni Paramparça Edeceğim: Akrep 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aleyna

Haberler

16 Nisan 2021

Öldürme Planı İfşa Oldu! Seni Paramparça Edeceğim: Akrep 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Star TV’nin entrikalarla dolu dizilerinden birisi olan Akrep’te bu hafta işler yine karışıyor. Perihan ve Ferda’nın birbirleri ile mücadeleleri daha da kızışıyor. İşte Akrep 19. bölüm fragmanı!

Perihan’ın Başı Dertte

Geçtiğimiz bölümde Hakan’ın cesedinin yanında Perihan’ın küpesi bulunur ve bunun sonucunda gözaltına alınır. Hatta bunun da üzerine Şahin’in kullandığı araçta Hakan’a ait kan izine rastlanır. Tüm bunlar Perihan’ın işini daha da zorlaştırır. Bu arada Ferda da Merve’yi yeniden yanına alabilmek için Ahmet’ten Gevher İlaç’taki hisselerinden feragat etmesini ister.

Perihan ve Ferda’nın İşbirliği

akrep - perihan - ferda - demet akbağ

Ancak Ferda’nın da başı Fikret Gürsoy cinayeti ile beladadır. Cinayetin şüphelisi olarak gözaltına alınan Ferda ve yine gözaltında olan Perihan karşılıklı hücrelerde tutulurlar. Ayşem ise hem Perihan’ı hem de Ferda’yı Ahmet konusunda uyarır. Eğer birlikte hareket etmezlerse her ikisine de bu işlerden kurtulamayacaklarını anlatır. Perihan Ferda ile işbirliği yapmak için bir şart koşar. Ferda’dan Merve’nin kaçırılması ve Fikret’in öldürülmesine dair ne biliyorsa hepsini polise anlatmasını ister. Ayrıca Aras’tan da Ahmet hakkında şikayetçi olmasını ister.

Efe’nin İkilemi

Bertan Aslanlı - Akrep - Efe

Bu arada Ayşem de kendisini korumaya çalışırken yaralanan Efe’ye yardım eder ve onu evine götürerek Merve’ye haber verir. Merve ise Efe’nin Ahmet adına çalıştığını çoktan öğrenmiştir. Bu nedenle de Efe’ye kırgındır. Fakat yine de ondan tek istediği Ahmet’i ihbar etmesidir. Ancak Merve’ye aşık olan Efe için zor bir karardır. Çünkü bir yanda Merve diğer yanda ise Ahmet’e olan sadakati vardır.

Akrep 19. Bölüm Fragmanı

Ahmet Karadağ, Ferda’nın adam tutarak kendisini öldürmeye çalıştığını öğrenir. Bu durum Ferda’yı epey zor duruma düşürecektir. Bu arada Perihan Ahmet’i dışarıya çıkartmak için avukatlarına talimat verir ve bu Ferda’yı çok sinirlendirir. Adeta deliye dönen Ferda köşkü basarak Perihan’a artık aralarında artık anne kız ilişkisinin kalmadığını ve onun düşmanı olduğunu söyler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz