Rambel’den Sinema Filmi Mesajı! Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım Ramo’ya Veda Ederken Hayranlarını Umutlandırdı

Aleyna

Haberler

16 Nisan 2021

Rambel’den Sinema Filmi Mesajı! Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım Ramo’ya Veda Ederken Hayranlarını Umutlandırdı

Bir dizi daha ekranlara ve seyircilerine veda ediyor. Yayına başladığı günden bu yana oldukça iyi reyting rakamları elde eden Ramo dizisi bu akşam son kez izleyicileri ile buluşacak. Dizinin bitişine üzülenler içinse Rambel’den bir umut ışığı yandı. İşte Rambel’in mesajı!

Dillere Destan Rambel Aşkından Veda

Rambel - Murat yıldırım esra bilgiç

Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum ve Mehmet Yılmaz gibi ünlü isimlerin yer aldığı Ramo bu akşam son kez seyircileri ile buluşacak. Başladığı günden bu yana belli bir hayran kitlesi olan dizi bu akşam tüm hayranlarına veda edecek. Gerek konusu gerekse oyuncuları ile izleyicilerin beğenisini kazanan Ramo’da en çok sevilenlerden birisi de Rambel aşkı olmuştu. Dizideki uyumlarını gerçek hayatta da görmek isteyen takipçiler en çok Rambel’i bir daha göremeyeceklerine üzülüyorlar.

Rambel’den Umut Işığı

blank

İzleyicilerinin kalbini kazanan Rambel ikilisinin yapmış olduğu dünkü veda paylaşımı ise akıllara bir soru getirdi. Son set günü anısını belgelemek isteyen güzel oyuncu Esra Bilgiç paylaşımına Murat Yıldırım’ı etiketleyerek “Sevgili partnerim Murat Yıldırım ile son set günü anımız. Destekleriniz için teşekkür ederiz” yorumunu yapmıştı. Murat Yıldırım ise güzel partnerinin yorumuna çiçekli bir cevap vermişti.

Yorumunda “Birlikte bir filmde oynamak dileğiyle yolun açık olsun” diyen ünlü oyuncunun mesajı ise tüm Rambel hayranlarına bir umut ışığı yaktı. Acaba Rambel yeni bir film projesi ile yeniden bizlerle buluşacak mı?

Mako’dan Sonra Yeni Film mi?

blank

Murat Yıldırım Ramo dizisi devam ederken bir film projesinde de yer almıştı. Tüm Arap dünyasında ve birçok ülkede yer alacak olan filmin adı Mako. Filmde Murat Yıldırım Kaptan Murad karakterine can veriyor.

Bu proje için profesyonel dalış eğitimi alan ünlü oyuncunun yer aldığı film aynı zamanda Mısır ve Arap sinemasının ilk köpekbalığı filmi. Bakalım bundan sonrasında da belki Esra Bilgiç’le birlikte bir projede görürüz ünlü oyuncuyu. Böylelikle Rambel hayranları da Ramo’nun bitişine duydukları üzüntüyü bir nebze olsun azaltabilirler.

Benzer Haberler

Funda Nur 16 Nisan 2021

Allah’ım inşallah öyle olur

Yorum Yaz