Sezon Finali Öncesi Sen Çal Kapımı’nın Serkan’ı Kerem Bürsin Hande Erçel’in Güzelliğine Kayıtsız Kalamadı

Aleyna

Haberler

16 Nisan 2021

Sezon Finali Öncesi Sen Çal Kapımı’nın Serkan’ı Kerem Bürsin Hande Erçel’in Güzelliğine Kayıtsız Kalamadı

Sevilen dizi Sen Çal Kapımı’nın başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in birlikte olup olmadığı en az dizinin kendisi kadar merak konusu. Magazin dünyasının hep peşinde olduğu ünlü ikilinin sürekli birlikte oluşu ve sosyal medya paylaşımları da dikkat çeken başka bir konu. Ve işte o paylaşımlardan birisi daha!

Rol İcabı Derken Acaba Gerçekten de?

Kerem Bürsin hande erçel

Sette zaten malum hep birlikteler. Ama set dışında da sık sık birlikte görüntülenen Kerem Bürsin ve Hande Erçel artık takipçilerinin meraklarını iyice artırmış durumdalar. Dizideki uyumlu birliktelikleri nedeniyle neredeyse tüm izleyicilerin birbirlerine çok yakıştırdığı ikilinin gerçek hayattaki durumları ise hala bir muamma. Aslında birçok kişi ünlü oyuncuların gerçek hayatta da birlikte oldukları konusunda oldukça netler. Ama tabi henüz ikiliden böyle bir açıklama gelmedi. Ama dediler ki…

Sorulara Açık Kapı

blank

Geçtiğimiz gün İstinye’de bir spor salonundan da beraber çıkan oyuncular magazincilerin “Spora bile beraber mi geliyorsunuz?” sorusuna kafaları karıştıran bir cevap verdiler. İkiliye yönelik bu soruya ilk cevabı Kerem Bürsin verdi. Gazetecilere “Bu konuyla alakalı bir gelişme olursa haberdar olacaksınız” dedi. Soruyu hiçbir şekilde hayır demeyen Kerem Bürsin bu cevap karşısında hayranlarına “Acaba?” dedirtti. Ardından aynı soruyu Hande Erçel’e yönelten gazeteciler ondan da “Olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar” yanıtını aldılar. Ünlü oyunculardan haklarındaki aşk iddialarını reddeden bir cevap gelmediğine göre kim bilir belki de gerçekten havada aşk kokusu vardır.

Güneşin Sıcak Yüzü

blank

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Hande Erçel dün yine harika göründüğü bir fotoğrafını paylaştı sayfasından. Paylaşımını “Kumsal esintisi, güneşin sıcak yüzü” yorumu ile paylaşan güzel oyuncuya ise partnerinden cevap gecikmedi. Hande’nin güzelliğine duyduğu şaşkınlıkla bol ünlemli bir “Amanım Aman” yorumu yazan Kerem Bürsin heyecandan iki kelimelik yorumu bile yanlış yazmış görünüyor. Eh tabi eğer aşk iddiaları doğruysa bu gayet normal. Ne de olsa eli ayağına dolaşmış olabilir ünlü oyuncunun.

Benzer Haberler

Melike 16 Nisan 2021

Dizi tutmadı oleyyy😈😈😈😈😈😈

HİLAL 17 Nisan 2021

Açıkçası ben sizi çok beğeniyorum her halinizle çok güzelsiniz siz benim en büyük hayranımsınız umarım bir gün karşılaşırız

Hankerfc 17 Nisan 2021

Haavada aşk kokusu bir ben duymuyorumdur umuyorum sana çık gel bekliyorum

Yorum Yaz