Ebru Gündeş’in Mahkemeye Sunduğu Boşanma Dilekçesi İfşalandı Ortalık Karıştı! Otelde Kalmışlar: “Umrumda Değilsin!”

Aleyna

Haberler

19 Nisan 2021

Ebru Gündeş’in Mahkemeye Sunduğu Boşanma Dilekçesi İfşalandı Ortalık Karıştı! Otelde Kalmışlar: “Umrumda Değilsin!”

Ebru Gündeş ve 11 yıllık eşi Reza Zarrab’ın boşanma davası, şüphesiz haftanın en dikkat çeken konusu! Her gün birbirinden farklı iddiaların ortaya atıldığı boşanma davasında bugün Ebru Gündeş’in Bodrum Aile Mahkememesine sunduğu dilekçe ifşalandı! Instagram’ın bilinen magazin sayfalarından “entertainmentturkiye”nin ortaya çıkarttığı bu dilekçe ortalığı karıştırdı.

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab

1 Ay Otelde Kalmışlar!

Ebru Gündeş boşanma dilekçesi

“entertainmentturkiye” sayfası bu dilekçeye hangi kanaldan ya da nasıl ulaştı bilinmez, fakat Ebru Gündeş’in 2020 yılında neden otelde kaldığını anlamış olduk! Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda güzel şarkıcı hakkında “Evi tadilatta olduğu için otelde kalıyor” haberleri çıkmıştı. Ancak Ebru Gündeş’in 1 ay boyunca otelde kalmasının sebebi tadilat değilmiş. Eşi Reza Zarrab, Ebru Gündeş’i evinden kovmuş:

Ebru Gündeş boşanma dilekçesi

“2020 yılı Aralık ayında taraflar arasında geçen telefon görüşmesinde, davals tarafın Israrla kızı Alara’nın Amerika Birleşik Devletleri’ne getirilmesini istemesi, davaci müvekkilin ise pandemi dolayısıyla kızının ve kendinin sağlığından endişe etmesi nedeniyle Amerika’ya gelemeyeceklerini söylemesi üzerine, davalı taraf müvekkilin bu söylemlerine sinirlenerek müvekkile yönelik sert ve rencide edici bir üslupla, bağırarak ‘sen beni ilgilendirmiyorsun seninle bir işim kalmadı, benim çocuğumu buraya getireceksin, ben senden zaten boşanacağım, bu iş böyle devam etmez, evimden de hayatımdan da defol git’ demiş olup müvekkil bu söylem üzerine tekrar kızının sağlığını tehlikeye atamayacağını bu şekilde davranması halinde bu evlilige devam edemeyeceğini ifade etmiş ancak davalı yine aynı şekilde ‘kızımı getireceksin sen de hayatımdan ve evimden defolup gideceksin, seni boşayacağım’ şeklinde bağırmaya devam etmiştir. Yapılan görüşmede davalı tarafın agresif ve aşağılayıcı konuşmaları, davacı müvekkili rencide etmiş, gururunu incitmiş ve bu nedenle müvekkil müşterek konuttan ayrılma kararı almak zorunda kalmıştır. Akabinde müvekkil müşterek çocukları Alara ile birlikte Swissotel The Bosphorus oteline yerleşmiş ve yaklaşık bir ay bu otelde yaşamıştır.”

Aldatma İddiaları!

Ebru Gündeş boşanma dilekçesi

“Müvekkil, kızı ile babasının yaptığı video konferans görüşmelerinde davalının yanında farklı farkı kadınların olduğunu, davalının bu kadınlarla aşırı samimi hareketlerde bulundugunu müşterek çocukları Alara’nın bakıcısından 2020 yılı Aralık ayında öğrenmiştir. Yine davalı taraf, bakıcıya, művekkilin de tanıdığı bir kadınla gönül ilişkisi yaşadığını itiraf etmiş ve bakıcı bu durumu da müvekkile iletmiştir. Müvekkil önceleri bu söylemlere itibar etmemiş ancak 2021 yılı Şubat ayında Amerika’dan Türkiye’ye döndükten sonra birçok kişi tarafından, aynı söylemler tekrarlanmış ve hatta bu kadının davalı tarafın yanında uzun süreli kaldığı da söylenmiştir. Davacı müvekkilin şüphelerinin artması üzerine tarafların aile dostu olan başka kişiler de bu durumun doğru olduğunu teyit etmiştir. Müvekkil bu şekilide yaklaşık beş yıldır aynı çatı altında yaşamadığı davalının güven sarsıcı hareketleri olduğunu da bu şekilde öğrenmiştir.”

Anlaşılan sosyal medyada dönen birçok iddia gerçekmiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz