Cem Yılmaz Televizyon Yıldızlarını Topladı! Yasak Elma Sefirin Kızı ve Masumlar Apartmanı Oyuncuları Bir Arada

Buket S

Haberler

19 Nisan 2021

Cem Yılmaz Televizyon Yıldızlarını Topladı! Yasak Elma Sefirin Kızı ve Masumlar Apartmanı Oyuncuları Bir Arada

Ünlü komedyen Cem yılmaz Erşan Kuneri için düğmeye bastı! Netflix’te yayınlanacak olan dizi Erşan Kuneri’nin oyuncu kadrosu belli oldu.

Üç Dizinin Oyuncuları Bu Projede Buluştu

Cem Yılmaz’ın ilk dijital dizi projesi için, ekranların en çok izlenen üç dizisinden oyuncular bir araya geldi. Yasak Elma’nın Cansu’su Nilperi Şahinkaya, Sefirin Kızı’nın Gediz’i Uraz Kaygılaroğlu, Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye’si Ezgi Mola ve dizide kız kardeşi Gülben’i canlandıran Merve Dizdar’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı açıklandı.

Bu Kadar da Değil!

blank

Erşan Kuneri kadrosunda yer alacak oyuncular bununla sınırlı değil! Sergiledikleri her performansla izleyenleri kendilerine hayran bırakan Zafer Algöz ve Çağlar Çorumlu da dizide yer alacak. Henüz hangi rollerde izleyeceğimizi bilmediğimiz yetenekli oyuncular, birlikte harikalar yaratacak gibi görünüyor!

Çekimler Haziranda Başlayacak

blank

Netflix’te yayınlanacak olan ilk dijital dizi projesi için heyecanlı olduğu gözlerden kaçmayan Cem Yılmaz, çekimlerin Haziran ayında başlayacağını belirtti.

İşte O Oyuncular ve Oynadıkları Diziler

blank

Güzelliği ile göz kamaştıran oyuncu Ezgi Mola, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat veriyor. Psikolojik sorunlarla boğuşan bir karakteri canlandıran Mola’yı, Erşan Kuneri’de hangi rolde izleyeceğimiz ise merak konusu.

blank

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, sergilediği oyunculukla kariyerinde adeta bir sıçrayış gerçekleştirdi. Yetenekli oyuncunun Cem Yılmaz’ın yeni projesinde canlandıracağı rolü heyecanla bekliyoruz.

blank

Yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Gediz karakteri ile büyük beğeni toplamıştı. Diziden ayrılan Kaygılaroğlu, Netflix’te yayınlanacak olan Erşan Kuneri için çalışmalara başladı.

blank

Güldür Güldür’ün Şevket’i Çağlar Çorumlu, canlandırdığı her rol ile adından söz ettirmeyi başardı. Daha önce de Cem Yılmaz’ın projelerinde yer alan Çorumlu’nun Erşan Kuneri’de hangi rol ile ekranlara geleceği ise merak konusu.

blank

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde hayat verdiği Mesude karakteri ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya, son olarak Yasak Elma’nın oyuncu kadrosunda Cansu Yıldırım olarak yer aldı. Oyunculuğu ile izleyenleri kendine hayran bırakan yetenekli oyuncunun Erşan Kuneri’de canlandıracağı rolü heyecanla bekliyoruz!

blank

Dizide yer alacağı açıklanan son isim ise usta oyuncu Zafer Algöz oldu. Cem Yılmaz ile yakın dost olduğu bilinen Algöz, bu projede de arkadaşını yalnız bırakmadı ve Erşan Kuneri için kolları sıvadı. Her biri birbirinden yetenekli oyunculardan oluşan kadrosu ve eğlencesinden şüphe duymadığımız hikayesi ile Erşan Kuneri’yi izlemek için sabırsızlanıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz