On Parmağında On Marifet Buse Varol Oğlu Burak’la Bisiklet Turuna Çıktı: Burak’ın Keyif Dolu Anları!

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

On Parmağında On Marifet Buse Varol Oğlu Burak’la Bisiklet Turuna Çıktı: Burak’ın Keyif Dolu Anları!

Çocuklarıyla eğlenceli anlarını sık sık Instagram’dan paylaşmaktan geri durmayan Buse Varol’dan yeni bir video gördük! Storylerde küçük oğlu Burak’la bisiklet turu yaparken video paylaşan güzel oyuncunun doğal ve eğlenceli halleri herkesin kalbini eritti!

2018 yılında Alişan’la evlendikten sonra Instagram’da büyük bir takipçi kitlesine ulaşmayı başaran güzel oyuncu Buse Varol, hem anneler hem de anne adayları tarafından çokça seviliyor. Buse Varol’un ailesiyle, çocuklarıyla ve gündelik hayatıyla ilgili paylaşımlarını takip eden tam 1.2 milyon kişi var! Ara sıra Instagram hesabından bazı markalarla işbirlikleri de yapan güzel oyuncu artık hem yetenekli bir oyuncu hem de gerçekten takipçilerini “influence” edebilen bir Influencer!

Buse Varol ve Burak’ın Eğlenceli Anları!

Geçtiğimiz aylarda ikinci çocuğu Eliz’i kucağına alan Buse Varol şimdilerde hem 2 yaşındaki Burak’la hem de yeni doğan Eliz’le ilgilenirken oldukça yoruluyor. Önceki haftalarda Nişantaşı’nda görüntülenen güzel oyuncu evde 3 farklı yardımcısı olduğunu söylese de evin idaresinin kadında olduğunu ve zaman zaman zorluklar çektiğini itiraf etmişti. Hem çocukların bakımı hem de evin idaresi, iftar ve sahur telaşı derken parçalara bölünmek zorunda kalan Buse Varol, boş vakitlerinde de sanatla uğraşmayı çok seviyor.

Bu kadar koşturmacalı bir hayatın içinde kendisine zaman yaratabilen Buse Varol, o kısa vakitlerde de zihnini boşaltacak işlerle meşgul olmayı tercih ediyor. Son olarak resim çizmeye merak salan güzel oyuncu bu konudaki yeteneğini Instagram takipçileriyle paylaşmıştı. Bugün ise güzel oyuncu oğlu Burak’la hava almak için soluğu bisikletinde aldı! Küçük Burak’la eğlenceli zaman geçiren annesi, bu anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Buse Varol ve Burak’ın bu neşeli videosu görenlerin içini ısıttı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz