Dedikodu Kazanı: Hülya Avşar’ın Osmanlı Tokatı, Hazal Kaya İyilik Elçisi Oldu, Alişan Evdekilerin Lokmasını Sayıyor!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

28 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Hülya Avşar’ın Osmanlı Tokatı, Hazal Kaya İyilik Elçisi Oldu, Alişan Evdekilerin Lokmasını Sayıyor!

Dedikodu kazanını bugün de fokurtmaya başladık! Bakalım 28 Nisan Çarşamba günü en çok kimler konuşulmuş, magazin gündeminde neler yaşanmış?

1. Alişan ve Demet Akalın’dan “Pahalılık” Çıkışı!

Alişan ve Demet Akalın

Bugün Demet Akalın ve Alişan’ın canlı yayınında ilginç görüntülere şahitlik yaptık! Reyting için seyircilerine dua etmeye başlayan Alişan bir anda yumurta fiyatlarının pahalılığından ve evdeki Filipinli bakıcıların çok yumurta tüketmesinden bahsetmeye başladı; “Eve 5 günde 90 tane yumurta alıyorum bitiyor. Bu Filipinliler çok yumurta yiyor! Onlar her şeyi yumurtayla yiyor, geçen gün baktım yumurtayı kırmış ekmek arasına koymuş yiyor, dedim ‘Onlar kaç para biliyor musun sen?’” Bu arada detaylar için:

2. Şeyma Subaşı Melisa’yı Miyavlatmaya Çalıştı!

Şeyma Subaşı

Instagram’ın olaylı güzeli Şeyma Subaşı sonunda İstanbul’a dönüş yaptı! Meedo ve Melisa ile birkaç haftalık huzur dolu tatilin ardından ailesiyle sık sık vakit geçiren Şeyma, özellikle de ablası Kübra Açıl’ın yeni doğan oğlu Doruk’la ilgilenmeyi pek seviyor. Ancak Doruk “kedi seslerini” sevince, Şeyma yeğeni Doruk’u neşelendirmek için kızı Melisa’yı “miyavlatmaya” çalışınca ortaya komik bir video çıktı! Bu arada detaylar için:

3. Fahriye Evcen’in 12 Bin TL’lik Botu!

Fahriye Evcen

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in son dönemde markalarla yaptığı işbirliklerinin sonu gelmiyor! Her defasında farklı markalar için kamera karşısına geçen çiftimiz, bugün Nişantaşı’nda görüntülendi. El ele gezen çiftimizden Fahriye Evcen’in 12 bin TL’lik botları ise gözlerden kaçmadı! Bu arada detaylar için:

4. Hazal Kaya İyilik Elçisi Oldu!

Hazal Kaya

Son dönemde Camdaki Kız dizisindeki “bekaret kontrolü” sahnesiyle tekrar gündeme gelen Hazal Kaya, bildiğiniz gibi Adını Feriha Koydum’da “bekaret kontrolü” sahnesini oynamayı reddetmişti. Bugün ise Hazal Kaya’dan güzel bir haber aldık. Hazal Kaya, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) Türkiye’nin iyi niyet elçisi seçildi. Bu haberi Instagram hesabından duyuran güzel oyuncu; “Bütün kadınların, kız çocuklarının ve kırılgan grupların daha sağlıklı, güvenli ve eşit bir dünyada yaşaması için mücadele etmekten vazgeçmeyeceğim.” diyerek herkesi gururlandırdı!

5. Hakan Altun Hastaneden Taburcu Oldu!

Hakan Altun

Ünlü şarkıcı Hakan Altun önceki günlerde “Şarkılar Bizi Söyler” program çekimleri öncesinde rahatsızlanınca hastaneye kaldırılmıştı. Geçmiş yıllardaki beyin ameliyatına bağlı bir komplikasyon geliştiğini düşünülüyordu. Fakat Hakan Altun bugün hastaneden taburcu edildi. Ancak Hakan Altun’un doktoru, ünlü şarkıcıya 2 ay çalışmayı yasaklayınca Hakan Altun soluğu Bodrum’da aldı! “Şarkılar Bizi Söyler” programının kalan 4 çekimi Hakan Altun olmadan yapılacak. Tekrardan çok geçmiş olsun!

6. Hülya Avşar’ın Attığı Tokat Ertuğrul Postoğlu’nun Çenesini Çıkarttı!

blank

Masumiyet’in Hale Ilgaz’ı Hülya Avşar, rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu’na rol icabı tokat atınca ortalık karıştı, Masumiyet dizisinin seti durdu! Sportif kişiliğiyle nam salan güzel oyuncunun attığı tokat Ertuğrul Postoğlu’nun çenesini çıkartınca Ertuğrul Postoğlu hastanelik oldu! Çok geçmiş olsun, Hülya Avşar role kendini nasıl kaptırdıysa artık…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz