Rol Arkadaşını Rezil Etti! Demet Özdemir’in Doğduğun Ev Kaderindir Setindeki Paylaşımları Bu Kez Bambaşka

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Rol Arkadaşını Rezil Etti! Demet Özdemir’in Doğduğun Ev Kaderindir Setindeki Paylaşımları Bu Kez Bambaşka

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, başrolünde oynadığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinden kamera arkası görüntüleri paylaştı. Gördük ki, sette olanlar senaryodan daha ilgi çekici!

İbrahim Çelikkol Demet Özdemir

Demet Özdemir, romantik komedi dizilerinin yıldızı haline gelmişti ve bu işi çok iyi götürüyordu. Ama geçen sezon kritik bir dönüş yaptı! Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanları ekranı henüz istila etmemişti ama “İstanbullu Gelin” dizisinin başarısı umut vaat ediyordu. “İstanbullu Gelin”den sonraki ilk psikoloji temalı dizi denemesi de “Doğduğun Ev Kaderindir”le geldi. Başrollere de ilk bakışta anlam vermekte zorlandığımız bir ikili seçildi, Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol!

Neyse ki, ikili çok iyi anlaştı ve uyumlarıyla göz doldurdu. Birkaç bölüm önce İbrahim Çelikkol’un diziden ayrılmasıyla, hikayenin ana kahramanının Zeynep olduğu tekrar gözler önüne serildi. Demet Özdemir, diziyi neredeyse tek başına sırtlayan Zeynep karakterindeki performansıyla ilk dram dizisi sınavını başarıyla geçti. Neşeli hallerini özleyenleri de Instagram’a davet etti!

Horonlar Eşliğinde Hazırlık

Demet Özdemir Engin Öztürk

Demet Özdemir kısa sürede bu kadar iyi yerlere geldiyse, bunda disiplinli ve uyumlu olmasının büyük etkisi var. Üzerinden taşan pozitif enerjisiyle set ekibinin göz bebeği olması da cabası! Sık sık setten videolar paylaşan ünlü oyuncu, bu kez rol arkadaşlarının “karaktere girme” anlarını paylaştı.

Gördük ki, setin tek eğlenceli insanı Demet Özdemir değilmiş. Ama pot kırdığı anlar da var!

Rol Arkadaşını Rezil Etti

Dizide engelli biri olan Savaş’ı oynayan Kaan Altay Köprülü de eğlenceye katıldı. Muzip oyuncu sete girdiği anda karaktere girdiğini ve tekerlekli sandalyeden kalkmadığını söyledi. Ama Demet Özdemir ona acımadı!

Ne yazık ki, “Doğduğun Ev Kaderindir”in bu sezon biteceği söyleniyor. Sonuçta, her Gülseren Budayıcıoğlu projesi rating rekorları kırmıyor. Dizi bitse de, umarız ekip yeni projelerinde de böyle çok eğlenebilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz