Önce Özge Özpirinçci Şimdi de Neslihan Atagül! Geçirgen Bağırsak Sendromu Yüzünden Hızla Kilo Veriyor!

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2021

Önce Özge Özpirinçci Şimdi de Neslihan Atagül! Geçirgen Bağırsak Sendromu Yüzünden Hızla Kilo Veriyor!

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül’ün sağlık sorunları nedeniyle hızla kilo verdiği söylendi. Geçici bağırsak sendromu teşhisi konan Atagül, 10 gün rapor aldı.

Neslihan Atagül

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, iki sezondur devam eden “Sefirin Kızı” dizisinde oynadığı Nare karakteriyle izleyicilerin gönlünü fethetti. Dizi Bodrum’da çekildiği için vaktinin çoğunu orada geçirmeye başlayan Atagül, en sevdiği şeylerden birine de kavuşmuş oldu, doğaya!

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül

Karantina günlerini eşi Kadir Doğulu’yla beraber Bodrum’da geçirse de işler yoğunlaşınca çift tekrar ayrı düştü. Ama onlara göre özlem ve mesafenin bile bir güzelliği var!

Kısacası, Neslihan Atagül cephesinde her şey yolunda görünürken setten şaşırtan bir haber geldi. Sağlık sorunları yaşayan ünlü oyuncunun setten 10 gün izin aldığı öğrenildi.

Hızla Kilo Vermeye Başladı!

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, son zamanlarda hızla kilo vermeye ve sağlık sorunları yaşamaya başladı. Doktorların “geçirgen bağırsak sendromu” teşhisi koyduğu oyuncu, hastalığı ilerleyince 10 gün rapor aldı ve dinlenmeye çekildi.

Ama bu rahatsızlık 10 gün rapor almakla geçecek bir şey gibi durmuyor. Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci’nin yaşadıklarında bunu görmüştük!

Oyunculuk ve Gerçeklik Karıştı!

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, 3 sezon süren ve 2020’nin şubat ayında ekrana veda eden “Kadın” dizisiyle kariyerinin zirvesine çıktı. Dizide canlandırdığı Bahar karakterinin ona sağladığı artıların yanında kocaman bir dezavantaj da vardı, “geçirgen bağırsak sendromu”! Ünlü oyuncu, ciddi bir hastalık geçiren Bahar’ı oynamak için neredeyse iki sezon topallayarak yürüdü ve sürekli acı çekiyor gibi davrandı.

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, “Maalesef beynim gerçeklik ve oyunculuk arasındaki farkı bilmediği için o süreçte sıkıntı yaşadım. Çok ciddi bir hastalık geçirdim ve bu hastalık farklı organları farklı şekilde etkiledi” diyerek ilk sezondan sonra ciddi bir hastalık geçirdiği anlattı! Özpirinçci, “geçirgen bağırsak sendromu” yüzünden 5 ay boyunca çok katı diyetler yapmak zorunda kaldı.

Neslihan Atagül

Umarız, Neslihan Atagül’ün durumu da Özge Özpirinçci kadar ciddi hale gelmez ve kısa zamanda sağlığına kavuşur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz