Melis İşiten’in Sözleri Eski Eşi Uraz Kaygılaroğlu’na Gönderme mi? “Yeni sayfam kirlenmesin diye…”

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2021

Melis İşiten’in Sözleri Eski Eşi Uraz Kaygılaroğlu’na Gönderme mi? “Yeni sayfam kirlenmesin diye…”

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, dün yeni ilişkisini ilan ederek herkesi şaşırttı. İddiaya göre en çok şaşıranlardan biri de eski eşi Melis İşiten’di!

Ünlü oyuncular Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten, 2019 yazında boşanma kararı aldı. Bu kararlarını da Instagram’dan birbirlerine güzel veda sözleri ederek herkese duyurdu. Eski eşler, veda yazılarında birbirlerine verdikleri sözleri tuttu ve kızları Ada için sık sık bir araya geldi.

Ama Uraz Kaygılaroğlu yeni bir aşka yelken açınca eski eşlerin arasındaki bağın zedelendiği iddia ediliyor!

Instagram’da İlan-ı Aşk!

Uraz Kaygılaroğlu

Eski eşlerin adı zaman zaman başka isimlerle aşk dedikodularına karışsa da bu iddialar doğrulanmadı. Tabii, Uraz Kaygılaroğlu dün Instagram’da yeni ilişkisini ilan edene kadar!

Uraz Kaygılaroğlu story

Uraz Kaygılaroğlu, menajer ve basın danışmanı Gamze Okutucu ile yeni bir aşka yelken açtı. Okutucu, ünlü oyuncunun yıllardır menajerliğini üstlenen Önem Günal Management şirketinde çalışıyor. Anlaşılan o ki, aşk aslında Uraz Kaygılaroğlu’nun çok yakınındaymış!

“Sana hissettirilenleri unutma”

Melis İşiten

Uraz Kaygılaroğlu, 2019’da başlayan “Sefirin Kızı” dizisinde canlandırdığı Gediz karakterinden sonra popülerliği tavan yapmış bir isim. Hayranları, ünlü oyuncunun sosyal medya hesaplarını takip ederek bir ilişkisi olup olmadığını anlamaya çalışıyordu. Net şekilde gelen aşk ilanı onları şaşırttı. Ama bu habere en çok şaşıran kişinin Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten olduğu iddia ediliyor!

Melis İşiten, oyunculuğunun yanı sıra kalemi de kuvvetli bir isim. Bir kitap bile yazdı! Ayrıca, sosyal medya hesaplarında sık sık kendi yazdığı sözleri paylaşıyor. Dün yazdıkları ise eski eşi Uraz Kaygılaroğlu’na gönderme olarak yorumlandı.

Melis İşiten story

“Hikayemi sizden saklıyorum”

Ancak Melis İşiten bu haberleri biraz karışık bir üslupla yalandı! “Ne desem çoktan bitmiş bir hikayeye adıyorsunuz oysa ben yeni sayfam kirlenmesin diye bu sefer sizden saklıyorum hikayemi” dedi.

Melis İşiten, dün sosyal medyada olay yaratan “Hissettiklerini unutma” tweetini de sildi. Görünüşe göre hakkında yazılıp çizilenlere Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni aşk haberinden de çok içerlemiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz