Seda Sayan Onur Büyüktopçu’yla Bir Fotoğrafını Paylaşarak Meydan Okudu: “Kimse aramıza giremez!”

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2021

Seda Sayan Onur Büyüktopçu’yla Bir Fotoğrafını Paylaşarak Meydan Okudu: “Kimse aramıza giremez!”

Usta şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, “ayağını kaydırdığı” iddia edilen oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu’yla bir fotoğraf paylaştı ve meydan okudu!

Seda Sayan

Usta şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, 26 yıllık ekran macerasına pandemide bile ara vermedi! “İbo Show” yılbaşı özel yayınıyla televizyona dönen Seda Sayan, Kanal D’de yayınlanacak “Gelinim Mutfakta” programının da yeni sunucusu oldu. Ama bu duyulunca dedikodular aldı başını gitti!

Ayağını Kaydırdı İddiası!

Onur Büyüktopçu ve Seda Sayan

Seda Sayan, “Gelinim Mutfakta” programının sunuculuğunu Onur Büyüktopçu’dan devraldı. Daha önce yine Onur Büyüktopçu’nun sunduğu “Yemekteyiz” programını da Seda Sayan sunmaya başlamıştı. Hal böyle olunca, dedikodular aldı başını gitti! Seda Sayan’ın Onur Büyüktopçu’ya kafayı taktığı ve ayağını kaydırdığı konuşulmaya başlandı.

Cevap Gecikmedi!

Seda Sayan ve Onur Büyüktopçu

Seda Sayan ve Onur Büyüktopçu, iddialara jet hızıyla yanıt verdi. Büyüktopçu, “Ayağımın kaydırıldığı yönündeki iddialar asılsız. Seda ablayı çok seviyorum” diyerek dedikoduların önüne set çekmeye çalıştı.

Seda Sayan

Seda Sayan ise her zamanki eli maşalı tavrını bir kenara bıraktı. Sayan, verdiği bir röportajda, “Onur programdan kendisi ayrıldı. Ama sosyal medyada sanki ben göndermişim gibi yansıtıldı” dedi. Yapılanların Onur Büyüktopçu’ya da çok büyük haksızlık olduğunu söyleyen Sayan, “Televizyon dünyası bu; biri gider, biri gelir, işler böyledir” diyerek “televizyona giriş” dersi verdi.

Seda Sayan

Ama alttan alta kızgınlığını da belli etmeye başladı: “Her sabah televizyon karşısına geçip ‘Bugün kimi kovdursam da yerine geçsem’ diye düşünmüyorum!”

“Kimse aramıza giremez”

Seda Sayan, bu meseleye belli ki çok üzülmüş. Bugün Instagram’dan yaptığı paylaşımda bu konuya değinmeden edemedi! Önce eski dostu Fatih Ürek’le esprili bir paylaşım yaptı.

Ardından Onur Büyüktopçu’yla olan bir fotoğrafını ekledi ve tekrarladı: “Kimse aramıza giremez!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz