Dijitalde Artık O da Var! Yıldız Tilbe Çok Farklı Bir Projeyle Ekranlara Dönüyor! İşte O Projenin Detayları

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Dijitalde Artık O da Var! Yıldız Tilbe Çok Farklı Bir Projeyle Ekranlara Dönüyor! İşte O Projenin Detayları

Şarkıları dillere pelesenk olmuş, Türkiye’nin en büyük starlarından biri Yıldız Tilbe çok farklı bir projeyle sevenleriyle buluşacak. Dijitalde talk şov programı yapacak ünlü isim hazırlıklara başladı bile.

yıldız tilbe -talk şov

Hangimiz Yıldız Tilbe’yi sevmiyoruz ki… Güçlü sesi ve sıra dışı tarzıyla o, Türkçe popun en sevilen isimlerinden biri. Dayan Yüreğim, Delikanlım, Aşk Laftan Anlamaz ki gibi hiç eskimeyen şarkılarıyla akıllara kazanan ünlü isim, Hasbelkader, Peşindeyim Koşa Koşa, Seninle Derdim Çok gibi yeni parçalarıyla da ününe ün katmaya devam ediyor.

En Son O Ses Türkiye’nin Jüri Koltuğuna Oturmuştu

Fenomen şarkıcıyı en son TV8’in sevilen programı O Ses Türkiye’de izlemiştik. O Ses Türkiye’de jüri koltuğunda oturan ünlü isim, sempatik tavırları ve olağanüstü sesiyle yarışmaya bambaşka bir enerji katmıştı. Bir süre sonra O Ses Türkiye’den ayrılan ünlü isim o ayrılığı “O Ses’te yokmuşum, olsun. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim” diye bir tweet atmıştı.

yıldız tilbe -talk şov

Bu tweetin ardından bir açıklama daha yapan yıldız sanatçı, tüm ekibe teşekkür etmiş “Acun Ilıcalı ve Acun medya çalışanlarınaçok teşekkür ederim. Çalıştığım süre boyunca 1 dediğimi 2 etmediler . Kim ne derse desin Acun Ilıcalı çok iyi bir patron , çalışanları da arı gibi çalışkan, hepsi.” diyerek programa veda etmişti.

Dijitalde Talk Şov Yapacak

yıldız tilbe -talk şov

O Ses Türkiye’den sonra ekranlara uzun bir ara veren Yıldız Tilbe bir talk şov ile sevenleriyle buluşmak için hazırlanıyor. Son zamanların yükselen trendi dijital platform üzerinden izleyicinin karşısına çıkacak olan ünlü ismin talk şovunun adı ise “Fikrimce Yıldız Tilbe” olacak. Yayında birbirinden güzel şarkılarını seslendirecek yıldız sanatçı, aynı zamanda konuklarıyla yapacağı keyifli sohbet ile eğlencenin de dibine vuracak. Anlaşılan bizi bomba gibi bir talk şov bekliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz