Onların Bile Platonik Aşkları Var! Demet Akalın’dan Meryem Uzerli’ye Alişan’dan İrem Sak’a Platonik Aşk Anıları

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2021

Onların Bile Platonik Aşkları Var! Demet Akalın’dan Meryem Uzerli’ye Alişan’dan İrem Sak’a Platonik Aşk Anıları

Aşk acısı bu çekmeyen bilmez. Hele bir de platonik aşksa eyvah eyvah. Peki ya her daim gözler önünde olan ve tüm hayallerine kavuştuklarını düşündüğümüz ünlüler? Tüm gözler üzerlerinde ama onların gözü tek birisinde. Onlar her istediklerini başarmış gibi görünseler de onların da kalbinde bir platonik aşk olabiliyormuş demek ki. İşte ünlülerin çok şaşıracağınız platonik aşk itirafları!

Demet Akalın

Şu anda Okan Kurt ile birlikte olan ve Hira adında bir kızları olan Demet Akalın’ın da bir platonik aşkı varmış. Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın meğer daha sonra Şevval Sam ile evlenen Beşiktaş’ın ünlü futbolcusu Metin Tekin’e platonik aşıkmış. Hatta ünlü şarkıcının Metin Tekin’den “Demet’in” imzalı bir forması bile var.

Deniz Akkaya

blank

Güzeller güzeli Deniz Akkaya ise ünlü oyuncu Haluk Bilginer’e platonik aşıkmış. Haluk Bilginer’le bir fotoğraf paylaşan Akkaya “Siz hiç platonik aşık oldunuz mu? Benimki yanımda bu fotoğrafta” diyerek aşkını ilan etmişti.

Alişan

blank

Şu anda Buse Varol ile evli olan Alişan ise bir zamanlar ünlü model Eyşan Özhim’miş. Hatta öyle ki, Alişan kardeşinin çocuğuna dahi bu hayranlıktan dolayı Eyşan ismini koymuş.

Seda Sayan

blank

Herkesin bir platonik aşkı var da Seda Sayan’ın olmaz mı? Magazin dünyasının kraliçesi Seda Sayan da bir zamanlar kendinden yaşça küçük olan Mehmet Erdem’e platonik aşıkmış. Peki Seda Sayan’ın platonik sevdasını kim ifşa etmiş dersiniz? Tabii ki Demet Akalın…

Seren Serengil

blank

Seren Serengil ise her fırsatta hayran olduğunu söylediği oyuncu Engin Akyürek’e karşı platonik bir aşk besliyor. Serengil Akyürek’i hem oyunculuğuyla, hem kişiliğiyle hem de yakışıklılığıyla hep hayran olduğunu her zaman söylüyor.

Meryem Uzerli

blank

Güzeller güzeli Meryem Uzerli ise Türkiye’de olduğu zamanlarda birisinden etkilendiğini söylemiş ancak bunun kim olduğunu açıklamamıştı. Fakat 2011 yılında Beyazıt Öztürk ile fotoğraflanınca akıllara platonik aşkının Beyazıt Öztürk olabileceği gelmişti.

İrem Sak

blank

Yalan Dünya’ dizisinin ‘Konsomatris Tülay’ı olarak tanıdığımız İrem Sak ise isim vermese de bir röportajında “Platonik aşklarım çoktur” açıklamasını yapmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz