Onu Çok Özlemiştik! Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova’nın Başrolü Olarak Ekranlara Bomba Gibi Dönüyor!

Aleyna

ATV

24 Kasım 2020

Onu Çok Özlemiştik! Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova’nın Başrolü Olarak Ekranlara Bomba Gibi Dönüyor!

Ünlü oyuncu Hande Soral’ın dönüşü muhteşem oldu! Soral, reyting rekortmeni dizi Bir Zamanlar Çukurova ile ekranlara geri dönecek.

Ünlü oyuncu Hande Soral, uzun süredir ekranlardan uzak kalan bir isimdi. 2008 yılında yayınlanan Küçük Kadınlar dizisinden beri neredeyse her sezon başka bir dizinin başrolünde gördüğümüz oyuncu reytinglerin efendisi Diriliş: Ertuğrul dizisinden sonra ortadan kayboldu. Meğer bu bekleyiş bir başka reyting rekortmeni dizinin kadrosuna katılmak içinmiş!

Bir Zamanlar Çukurova’da Başrol!

Hande Soral

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova üç sezondur ekranda fırtınalar estiriyor. Dizinin başrol oyuncularından Vahide Perçin’in birkaç hafta önce beklenmedik bir şekilde diziden ayrılması hem diziyi hem de izleyicileri fena sarstı. Dizi ekibi de çözümü yeni ve güçlü başrol karakterlerini eklemekte buldu. Bu karakterlerden en önemlisini ise Hande Soral canlandıracak!

“Vira bismillah!”

Hande Soral

Hande Soral’ın dizide nasıl bir karakteri canlandıracağı bilinmiyor. Bu konuda büyük bir gizlilik içinde hareket eden dizi ekibi Hande Soral’ın diziye katılacağını söylemek dışında ser veriyor sır vermiyor. Ekip dediğin böyle olur!

Hande Soral story

Hande Soral ise söylentileri doğrulayacak bir adımı ilk kez bugün attı. Senaryo üzerinde çalışmalara başlayan ve sete gitmek için hazırlanan Soral, “Vira bismillah” diyerek bu sürece dair bir fotoğraf paylaştı.

Hep Sonradan Geliyor!

Hande Soral

Hande Soral, daha üniversite çağından itibaren tanıdığımız başarılı bir oyuncu. Ama dizilerden yana bir türlü şansı tutmuyor. İlk dizisi Küçük Kadınlar ve Yılanların Öcü hariç neredeyse tüm dizileri birkaç bölüm sonra yayından kaldırıldı! Hal böyle olunca, Soral da çareyi dizilere sonradan katılmakta buldu. Bu strateji gerçekten de işe yaradı!

Hande Soral

Hande Soral’ın sonradan dahil olduğu Çalıkuşu, İsimsizler ve reyting rekortmeni Diriliş: Ertuğrul halen konuşulan projeler. Dileriz, Hande Soral yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova’ya da uğur getirir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz