Kavga Büyüyor! “Polisi onlar çağırdı” diyen Özge Özpirinçci’ye Magazincilerden Sert Yanıt: “İşin düşünce gelme”

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Kavga Büyüyor! “Polisi onlar çağırdı” diyen Özge Özpirinçci’ye Magazincilerden Sert Yanıt: “İşin düşünce gelme”

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, doğum günündeki polis baskını haberlerine isyan etmiş ve polisi magazin muhabirlerinin çağırdığını söylemişti. Muhabirlerden yanıt gecikmedi!

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, 2008 yılından beri başrollerde izlememize rağmen hiç “şöhret budalası” olmamış bir isim. Onu ne magazin muhabirleriyle tartışırken gördük ne de saçma sapan haberlerle. Ta ki, önceki gün düzenlediği doğum günü partisine kadar!

Partiye Polis Baskını Gölgesi

Özge Özpirinçci Burak Yamantürk

1 Nisan, Özge Özpirinçci’nin doğum günüydü. 35 yaşına giren oyuncu, sevgilisi Burak Yamantürk, rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ, yakın arkadaşları Berrak Tüzünataç, Uraz Kaygılaroğlu ve Murat Dalkılıç başta olmak üzere pek çok ünlüyle birlikte bu mutlu gününü kutladı. Ama parti, polis baskını ve Burak Yamantürk’ün magazin muhabirlerine küfrettiği iddiasıyla gölgelendi!

Ekip, önce Bebek’te bir mekanda kutlama yaptı. Bu kadar ünlü bir araya toplanınca, bütün magazinciler mekana üşüştü tabii ki! Orada magazine görüntü vermemeyi başaran arkadaşlar, daha sonra Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk’ün evine geçti. Bahçede ateş yakıp eğlenen arkadaşlar, ilerleyen saatlerde polise şikayet edildi. Polis arama yapmak isteyince engellemek isteyen Burak Yamantürk’ün, magazin muhabirlerine de hakaret ettiği iddia edildi. Neyse ki, polis kutlamada hiçbir sorun görmedi. Ama tadı kaçan doğum günü ekibi, evlere dağılmaya başladı.

“Herkes röportaj yapmazsa gitmeyiz”

Özge Özpirinçci

Çıkan haberler yüzünden zor duruma düşen Özge Özpirinçci, dün gece Instagram hesabında isyan etti. Malzeme bulamayan muhabirlerin polisi aradığını ve olay çıkarmak istediğini bile söyledi! Evdeki insanların 3 katı kadar bir muhabir ordusunun kapıda beklediğini, bahçe duvarlarına kadar çıkarak evin içini çekmeye çalıştığını da ekledi.

Özge Özpirinçci story

Sonunda, Burak Yamantürk ve Uraz Kaygılaroğlu röportaj yapmayı kabul etse de, muhabirler “Herkes gelip röportaj yapacak yoksa sabaha kadar buradayız” cevabını vermiş! Özge Özpirinçci’nin bu açıklaması, dün gece sosyal medyayı fena salladı. Çoğu takipçisi de Özge Özpirinçci’yi haklı buldu. Ama magazin camiasından da sert yanıtlar geldi!

“Yasal olmasa konuşabilir misiniz?”

Özge Özpirinçci

TV100’den Birsen Altuntaş, Özge Özpirinçci’nin “ünlü olana kadar her türlü tatlılığı yapıp belli bir şöhret ve paraya kavuşunca da basını ayak bağı olarak görme hastalığından” muzdarip olduğunu söyledi!

Ayrıca, muhabirlerle konuşan kişinin avukat olduğunu söyledi “Yasal olmayan bir şey olsa böyle konuşabilir misiniz acaba?” diye sordu. Ama asıl bomba yanıt Akif Yaman’dan geldi!

“Hangi saygıydı hiç görmedik?”

Akif Yaman story

Magazin muhabiri Akif Yaman, Özge Özpirinçci’nin kendilerine saygı duyduğunu söylemesi üzerine “Hangi saygıydı hiç görmedik biz?” dedi.

Akif Yaman story

Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un başrolünde oynadığı 2017 tarihli “Acı Tatlı Ekşi” filminin tanıtımı sırasında ilginç şeyler yaşanmış anlaşılan. Çünkü Akif Yaman sürekli bunu hatırlattı ve ünlü oyuncunun basın toplantısında çekim yapılması için araya adam soktuğunu söyledi!

Akif Yaman sotry

Akif Yaman, pandemi boyunca magazin muhabirleri olarak canlarını ortaya koyduklarını söyledi. Mekanlar kapandığı ve kimse dışarı çıkmadığı için benzin istasyonlarında bile beklediklerini söyleyen muhabir, “Yalan yanlış şeyler ile bizi halkın önüne atmanıza müsaade etmeyiz” dedi. İş iyice çığırından çıktı! Sizce kim haklı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz