İntikam Savaşları Devam Ediyor! Hadise’nin Gazabına Uğrayan Demet Akalın’ın Yardımına Ebru Gündeş Koştu

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

İntikam Savaşları Devam Ediyor! Hadise’nin Gazabına Uğrayan Demet Akalın’ın Yardımına Ebru Gündeş Koştu

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, boşanma dosyasındaki skandal iddialar nedeniyle gündemden düşmese de tek kelime bile etmiyordu. Ama son paylaşımı ortalığı yine fena karıştırdı!

Ebru Gündeş

Ebru Gündeş, Türkiye’nin en iyi seslerinden biri ve bu sayede sıfırdan gelerek şöhretin zirvesine ulaşmış bir isim. Ama şarkıcı kimliği çok uzun zamandır geri planda kaldı. Çünkü bir dolandırıcı olduğu anlaşılan Reza Zarrab’la evlendi! 2016’da ABD’de tutuklanan ve uluslararası bir krize yol açan Reza Zarrab’la evliliğini sürdürmesi de hayli şaşırtıcıydı. Ama birkaç ay önce ihaneti gerekçe göstererek boşanma davası açtı. Söylenenlere göre, Ebru Gündeş’in aldatıldığı kadınlardan biri de yakın arkadaşı ve yıllarca beraber çalıştığı Hadise’ydi!

Hadise ve Ebru Gündeş

Hadise hemen bu iddiaları yalanladı ve ünlüler camiasındaki herkes bir bir tarafını seçti. Hadise’nin arkadaşları ona açık destek sunarken, Ebru Gündeş’in dostları onun şarkılarını paylaşarak üstü kapalı mesajlar gönderdi. Şaşırtıcı olan şuydu, Ebru Gündeş asla çıkıp Hadise’yi savunmuyordu! Bu da, Hadise ne açıklama yaparsa yapsın onu zan altında bırakıyordu. Sonunda, hiçbir şey olmamış gibi davranmaya başlayan Hadise işine yoğunlaştı. Yeni şarkısı “Hay Hay” ile de tekrar zirveye yerleşti. Ama bu duruma gıcık olanlar da çoktu!

Ebru Gündeş’ten Destek Geldi

Demet Akalın

Demet Akalın, boşanma davasında Ebru Gündeş’ten yana olduğunu Instagram paylaşımlarıyla belli etti. Hadise’nin sevgilisi Kaan Yıldırım’dan yeni şarkısı “Hay Hay”ın reklamı için ayrıldığını söylemesi de kavgayı iyice büyüttü! Ne var ki, Hadise üç gün içinde tekrar müzik listelerinin zirvesine döndü. Öte yandan, Demet Akalın’ın yeni şarkısı “Bi Daha Bi Daha”nın pek ilgi çektiğini söyleyemeyeceğiz!

Aylardır konuşmayan Ebru Gündeş ise yakın arkadaşı Demet Akalın’ın şarkısını paylaşarak ona destek oldu. Magazinden uzak durmaya çalışan, özellikle Hadise’yi az da olsa ilgilendiren meselelere hiç dokunmayan Ebru Gündeş’in bu tavrı herkesi çok şaşırttı.

Sosyal medyada “Hadise’ye karşı Ebru Gündeş-Demet Akalın dayanışması” paylaşımları aldı başını gidiyor. Belli ki, bu kavgayı daha uzun süre izleyeceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz