Sen Neymişsin? Hande Soral ve Hilal Altınbilek’li Bir Zamanlar Çukurova’nın Yıldızı Seksi Pozlarıyla Ortalığı Karıştırdı

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Sen Neymişsin? Hande Soral ve Hilal Altınbilek’li Bir Zamanlar Çukurova’nın Yıldızı Seksi Pozlarıyla Ortalığı Karıştırdı

ATV’nin rating rekortmeni dizisi “Bir Zamanlar Çukurova”, pek çok oyuncunun bir yıldıza dönüşmesini sağladı. Dizinin sevilen yıldızlarından Bülent Polat’ın eski halini görenler ise gözlerine inanamadı!

Bir Zamanlar Çukurova

ATV’nin sevilen dizisi “Bir Zamanlar Çukurova”, ilk sezonuyla ratinglerin zirvesine oturdu ve televizyon gündemine bomba gibi düştü. İkinci sezonunda son yılların en yüksek ratingini alan “Mucize Doktor”, “Bir Zamanlar Çukurova”nın tahtını epey salladı. Aynı şeyi bu sezon “Camdaki Kız” da yaşatsa da, “Bir Zamanlar Çukurova”, akıcı senaryosu ve başarılı oyunculukları sayesinde liderlik tahtına tekrar geri döndü. Üstelik, dördüncü sezon için hazırlıklar başladı bile!

Bir Zamanlar Çukurova

“Bir Zamanlar Çukurova”, televizyonun en zorlu döneminde dördüncü sezona imza atmayı başardı. Hal böyle olunca, dizinin oyuncuları da birer yıldıza dönüştü. Genelde rating kurbanı projelerde yer alan Murat Ünalmış, artık bir jön. Önceleri pek tanınmayan Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş dizide bir stara dönüştü. Kerem Alışık yeniden doğdu desek yeridir! Neyse ki, dizinin başarısı sadece başrol oyuncularına yaramadı.

Bülent Polat

Dizinin Gaffur’u Bülent Polat da yeniden yükselişe geçen isimlerden biri oldu. “Bir Zamanlar Çukurova”ya biraz olsun mizah katan Bülent Polat, şöhrete kavuşmasını da komedi yeteneğine borçluydu. 2000’li yılların başında Okan Bayülgen’in programlarında yaptığı skeçlerle tanınan Bülent Polat, dönemin fenomen komedisi “Avrupa Yakası”nı sürükleyen isimlerden biriydi. Ama aniden diziden ayrılınca kariyeri sıfır noktasına geldi! “Bir Zamanlar Çukurova” sayesinde tekrar yükselişe geçince, eski günleri de mercek altına alındı. Bakın, neler çıktı?

Şesu ve Selin’den Seksi Pozlar

Avrupa Yakası

O dönem “Avrupa Yakası”nı resmen sırtında taşıyan üç isim vardı, dizinin Volkan’ı Ata Demirer, Şesu’su Bülent Polat ve Selin’i Evrim Akın. Dizi sayesinde şöhretin zirvesine çıkan bu üç isim de aynı sezonda diziden ayrıldı! Sonrasında, yoluna daha büyük başarılarla devam edebilen tek isim Ata Demirer oldu. Evrim Akın ve Bülent Polat’a da o günlerden yadigar bazı dergi kapakları kaldı! Şesu ve Selin’in seksi hallerine bakar mısınız?

Bugünlerde değil bir komedi dizisinin yan karakterlerini, romantik dizilerdeki partnerleri bile böyle pozlarla göremiyoruz. Meğer Bülent Polat’ta ne cevherler varmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz