“Geçmişim Kirli Değil” Diyen Seda Sayan’dan Şok Seks İtirafı! Bu Açıklama Çok Konuşulur: “Çıkar Sevişmeleri…”

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

“Geçmişim Kirli Değil” Diyen Seda Sayan’dan Şok Seks İtirafı! Bu Açıklama Çok Konuşulur: “Çıkar Sevişmeleri…”

Bu sözler gerçekten çok konuşulacak. Magazin ve televizyon dünyasının ünlü isimlerinden Seda Sayan öyle bir açıklama yaptı ki, duyanlar kendilerine gelemediler. Sık sık yaptığı işler ya da yaşadığı gerilimlerle gündeme gelen Seda Sayan’dan bu kez de şok bir seks itirafı geldi. İşte gündeme düşecek bomba itiraf ve ünlü sunucunun seks hayatına ilişkin açıklamalar!

Demet Akalın’a Miami’den Yetişti

demet akalın

Yaz dönemine girer girmez kendisini tatile atan ve soluğu Miami’de alan Seda Sayan sansasyonlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Daha tatile gitmeden önce Demet Akalın’la yaşadığı gerilimlerle gündemde olan güzel sunucu açıkçası bu gerilimlere hiç aldırmadan gününü gün etmeye devam etti. Yakın arkadaşı Safiye Soyman’la Miami’nin altını üstüne getirdi.

Mehmet Ali de Sırasını Savdı

blank

O da yetmedi üstüne bir de Mehmet Ali Erbil vakası çıktı. Buralarda olmasa bile bir şekilde eli her yere yetişen Seda öyle bir şey söyledi ki, günlerce uzayabilecek bir Mehmet Ali Erbil olayı bıçak gibi kesildi bitti. E kolay değil tabi, Kadırgalı konuşuyor burada. Her zaman sözünü esirgemeyen ve dobra karakteriyle tanınan Seda Sayan konu yılların arkadaşlığı da olsa susmadı ve lafını sözünü hiç esirgemeden olanlara müdahale etti.

Erkekçe Röportaj

blank

Peki ya kendisi? “Kendisi ile ilgili de bu kadar dobra ve açık sözlü müdür kendileri?” diye soracak olursanız cevabımız tereddütsüz “Evet” olur. Çünkü kendisi ile ilgili sorulan sorulara da her zaman aynı açıklıkla ve dürüstlükle cevap veren Seda Sayan’a önemli bir soru yıllar önce Erkekçe Dergisi’nden gelmiş. 1983 yılında yapılan röportajda açık açık “Çıkar ilişkilerim oldu ama çıkar sevişmelerinde hiç orgazm olmadım…” açıklamasını yapıyor. Geçiştirmiyor, evirmiyor, çevirmiyor… Sizce de tipik bir Seda Sayan dobralığı değil mi bu cevap?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz