Takipçilerinin Gözünden Kaçmadı! Aslı Enver Eski Aşkı Murat Boz’u “stalk’larken” Yakalandı

Aleyna

Haberler

30 Ocak 2021

Takipçilerinin Gözünden Kaçmadı! Aslı Enver Eski Aşkı Murat Boz’u “stalk’larken” Yakalandı

Ünlü oyuncu Aslı Enver, bir dönem büyük aşk yaşadığı Murat Boz’un hayran sayfasını takip etti. Bu durum takipçilerinin gözünden kaçmadı!

Aslı Enver Murat Boz

Bir dönemin en gözde çifti Murat Boz ve Aslı Enver’di. 2015’te çekilen ve büyük bir gişe başarısı yaşayan “Kardeşim Benim” filminin setinde tanışan ikili, filmin tanıtım çalışmaları sırasında yakınlaşmaya başladı. Artık geleneksel hale gelen “O Ses Türkiye”nin 2016’daki yılbaşı özel programında Aslı Enver ve Murat Boz’un arasındaki elektrik ekrandan bize kadar taştı! Aralarındaki kimyaya bakar mısınız?

Bu programdan sonra ikilinin aşk yaşadığı dedikoduları aldı başını gitti! Çok geçmeden de Murat Boz ve Aslı Enver birlikte çekilen bir pozlarını Instagram’a koyarak aşklarını ilan etti. Hatta Murat Boz, Instagram’da sadece Aslı Enver’i takip etmeye başladı. Bu yüzden sosyal medyada “Murat Boz gibi sevmek” diye bir deyim bile oluştu!

Aslı Enver Murat Boz

İkili çok yakıştırılıyor ve evlilik haberi bekleniyordu. Ama tam tersi oldu, ayrıldılar! O dönem Murat Boz’un yakın arkadaşı Eser Yenenler’in evindeki bir partide sevgilisini Nihal Candan’la aldattığı öne sürüldü. Murat Boz bu ilişkiyi inkar etti, Aslı Enver ise bu partiden çok daha önce ayrıldıklarını söyledi. Birkaç ay sonra tekrar barıştıklarında da Murat Boz, öyle bir ilişkinin yaşanmadığını açıkladı. Ama Nihal Candan olaydan tam 3 yıl sonra “Murat Boz’la olan parti ilişkimden pişmanım” deyince işler bozuldu!

Aslı Enver Murat Boz

Bu kadar yara alan bir ilişkinin dikiş tutmayacağı belliydi. Sürekli ayrılıp barışan Aslı Enver ve Murat Boz, son olarak 2019’un ekim ayında ayrıldı. Aslı Enver’in evlilik şartıyla barıştığı ama Murat Boz’un kaçtığı iddia edildi. Neden ayrıldıklarını bilen yok ama bu ilişkinin ikisini de çok yorduğu belliydi. Aradan uzun zaman geçse de bu sancılı ilişkinin etkileri hala bitmemiş gibi görünüyor!

“Stalk’larken” Yakalandı!

Aslı Enver Murat Boz

Aslı Enver, ayrılıktan sonra Uraz Kaygılaroğlu ve Kerem Tunçeri gibi isimlerle anıldı ama bu söylentileri yalanladı. Murat Boz’un adı ise ciddi bir iddiaya karışmadı. İkilinin birbirine tekrar dönmeyeceğinden herkes emindi. Ama birbirlerini de gizli gizli takip ettikleri konuşuluyordu. Bu iddialar doğru çıktı!

Aslı Enver’in takipçileri ünlü oyuncunun Murat Boz’un hayran sayfasını takibe aldığını fark etti. Aslı Enver, hatasından hemen geri dönse de dikkatli takipçilerinin gazabından kaçamadı!

Aslı Enver

Bakalım Murat Boz cephesinden de böyle stalk hamleleri görecek miyiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz