Ortalık Kızışıyor! Burak Güngör’ün Eski Sevgilisi Şeyda Erdoğan ve Yeni Sevgilisi Zeynep Kırışgil Birbirlerine Sataşmaya Devam Ediyor

Aleyna

Haberler

30 Ocak 2021

Ortalık Kızışıyor! Burak Güngör’ün Eski Sevgilisi Şeyda Erdoğan ve Yeni Sevgilisi Zeynep Kırışgil Birbirlerine Sataşmaya Devam Ediyor

Ünlü YouTuber Şeyda Erdoğan, Burak Güngör’ün yeni sevgilisi Zeynep ile atışmaya devam ediyor.

YouTube Buluşturdu

İkisi de ünlü YouTuber olan Şeyda ve Burak, bir kanalın partisinde tanışarak ilişki yaşamaya başlamışlar. Birlikte bir aşka yelken açan ikili, zaman zaman birbirlerinin YouTube kanalına konuk olarak, takipçilerine çeşitli konularda içerik sundular.

İlişkileri 4 Yıl Sürdü

blank

Fenomen olan çiftin ilişkisi 4 yıl sürdü. Ayrılığın ardından, Şeyda Erdoğan tarafından hiçbir açıklama gelmemişti. Burak Güngör’ün Instagram hesabından yaptığı ayrılık açıklamasıyla sosyal medyada haber hızla yayıldı. “Her güzel duygu için Şeyda’ya teşekkür ederim.” notu ile ilişkilerinin sona erdiğini belirtti.

Yeni Bir Aşk

blank

4 yıllık ilişkisi ani bir şekilde sonlanan Burak Güngör, bir süre sonra yeni bir ilişkiye başladı. Şeyda Erdoğan ile ayrılığı konuşulmaya devam ederken o bir mekanda Zeynep Kırışgil ile görüntülendi ve böylece yeni ilişkisi de belgelenmiş oldu.

Atışmalar Başladı

blank

Herhangi bir açıklama yapmayan Şeyda Erdoğan, paylaştığı Reels ile dikkat çekti. Reels çekerken seçtiği İngilizce şarkılar, açık açık gönderme yapar cinstendi. Böylece, atışmalar da başlamış oldu.

Zeynep Altta Kalmadı

blank

Sevgilisinin eski sevgilisi cephesinden gönderme gelmiş, o karşılık vermeden durabilir miydi? Tabii ki hayır! Twitter hesabı üzerinden, Şeyda’nın İngilizcesini eleştiren bir paylaşım yaptı. “3 gramlık beyniyle laf sokmaya çalışanlar var ya ona gülüyorum. İngilizceyi dün öğrenmişsin konuşmayı bilen birine bırak istersen.” yorumu ile karşılık verdi. Ama, vazgeçmiş olacak ki tweeti hemen sildi.

“Seviyemde birisi olsun!”

blank

Zeynep Kırışgil duramadı bir tweet daha paylaştı. “Beni biriyle karşılaştıracaksanız maddi, manevi benim seviyemde olsun.” şeklinde bir açıklama yaptı ancak, daha sonra bu tweetini de sildi. Bakalım bu iki YouTuber’ın atışmaları nereye varacak. Merakla bekliyoruz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz