Ünlülerin Bu Yönü Magazine Çok Yansımıyor! Nejat İşler, Gülben Ergen, Deniz Seki Gibi Ünlüler Kitap da Yazmış

Aleyna

Haberler

30 Ocak 2021

Ünlülerin Bu Yönü Magazine Çok Yansımıyor! Nejat İşler, Gülben Ergen, Deniz Seki Gibi Ünlüler Kitap da Yazmış

Ünlülerin bilinmeyen yönlerine göz atıyoruz. Hepimiz zaman zaman “Hayatımı yazsam roman olur” diye düşünürüz. Tanıdığımız, hayran olduğumuz ünlü isimler de böyle düşünmüş olacak ki, oturup kitap yazmışlar. İşte, “A o da mı kitap yazmış?” diyeceğiniz ünlü isimler…

Engin Akyürek

Şu sıralar Sefirin Kızı dizisinde fırtınalar estiren, oyunculuğu ile göz dolduran Engin Akyürek’in kitap yazdığını biliyor muydunuz? Akyürek, 2018 yılında “Sessizlik” adını verdiği öykü kitabını çıkardı. Ayrıca, başarılı oyuncu edebiyat ve mizah dergisi olan “Kafasına Göre” dergisi için de yazılar hazırlıyor.

Nejat İşler

blank

Nejat İşler de kitap yazan ünlüler arasında. Ünlü oyuncu, kendi gerçeklerinden ilham alarak “Gerçek Hesap Bu” ve “Ben Hep Senin Yanındayım” isimli iki farklı kitap çıkarmış durumda.

Deniz Seki

blank

Deniz Seki, yaşadığı dramatik günleri “Deniz’in Dibi” adıyla kaleme aldı. Kitap Seki’nin kendi hayat hikayesini anlatıyor.

Gülben Ergen

blank

Şarkıcılık, mankenlik ve oyunculuk gibi pek çok meziyete sahip olan Gülben Ergen, kitap yazmaktan da geri kalmamış. Ergen, “Öğrendim ki” isimli kitabında kendi hayat hikayesini kaleme aldı.

Teoman

blank

Ünlü şarkıcı Teoman, içerisinde pek çok şarkı sözünün de yer aldığı bir şiir kitabı yazdı. “İnsanlık Halleri” adını verdiği kitabı müziğe yönelik bir kitap.

Okan Bayülgen

blank

Okan Bayülgen’in “Baobab Yolu” ve “Pudra” isimli iki kitabı bulunuyor. “Pudra” adını verdiği kitapta, ünlü tiyatro sanatçılarının fotoğrafları yer alıyor.

Seren Serengil

blank

Seren Serengil, çocukluk ve duygu dünyasında yaşadıklarını “Nefret” isimli kitabında kaleme aldı.

Yunus Günçe

blank

Yunus Günçe, bir dönem yaptığı stand-up gösterileriyle epey dikkat çekmişti. Bunları da “Kafamda Böcekler Var/Yazı Hali” ismini vererek bir kitap haline getirdi. Ayrıca, “Eyvallahım Var” ismiyle farklı bir kitabı da var.

Nihat Doğan

blank

Nihat Doğan “Memleketimin Koyunları” ismiyle kitap yazdı… Demek ki, onun da diyecekleri varmış.

Şeyma Subaşı

blank

Her yaptığı ile olay olan Şeyma Subaşı da kitap yazdı. “Herkesi mutlu edemezsin çünkü…”, cümleyi tamamladığınızdan eminiz!

Türkan Şoray

blank

Türkan Şoray, sinema macerasını ve hayat hikayesini bir kitapta kaleme aldı. Sultan’dan “Sinemam ve Ben” kitabı…

Filiz Akın

blank

Filiz Akın, tek kitapla sınırlı kalmamış. Onun yemek kitabı da var, güzellik sırlarını anlattığı kitabı da…

Gülse Birsel

blank

Gülse Birsel, 5 farklı kitaba sahip. Kitaplarında kendi yaşam öykülerine yer verirken, ülkeye dair olayları da mizahi bir dille kaleme almış.

Nil Karaibrahimgil

blank

Özgür kız olarak tanıdığımız Nil Karaibrahimgil, kalemini özgür bırakmış ve dört kitap yazmış. Hayata dair keşfettiklerini ve öğrendiklerini farklı şekillerde ele almış.

Sezen Aksu

blank
wallup.net

Sezen Aksu’nun “Eksik Şiir” isimli bir şiir kitabı bulunuyor. Kitabında, 1975’ten 2016 yılına kadar yazdığı şarkı sözlerinden seçmeleri içeriyor.

Can Bonomo

blank

Can Bonomo da şiir kitabı yazan isimlerden. Üç ayrı kitaba sahip olan Bonomo, duygu ve insan üzerine yoğunlaşıyor.

Tülin Şahin

blank

Tülin Şahin, “Top Model Nasıl Olunur?”, “Her Daim Fit”, “Kral Prens ve Fakir”, “Siz Hala Diyet Mi Yapıyorsunuz?”, “Sırlar” isimli beş ayrı kitaba sahip. Ayrıca, ünlü top modelin yemek kitapları da bulunuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz