Merve Boluğur Youtube Kanalının Tanıtım Videosunu Yayınladı! İç Sesini Konuşturdu! Bakın Merve Ne Diyor?

Aleyna

Haberler

16 Aralık 2020

Merve Boluğur Youtube Kanalının Tanıtım Videosunu Yayınladı! İç Sesini Konuşturdu! Bakın Merve Ne Diyor?

Güzeller güzeli oyuncumuz Merve Boluğur Youtube’ta! Geçenlerde hafta sonu karantinasında bir Youtube kanalı projesi olduğunu Instagram’dan hikayeler atarak duyurmuştu. Ancak herkes bunun sıkıntıdan olduğunu düşünmüştü. Meğer gerçekten bir kanal açmış Merve!

Biz de o Youtube için uğraşıp bunu hayranlarına duyururken konuyla ilgili bir yazı yazmıştık.

İşi ciddiye bindiren Merve Youtube kanalı açtığını Instgram’dan bir post paylaşarak açıkladı tüm takipçilerine. Temasını da “Merve olmak” olarak belirledi!

Nedir acaba Merve olmak? “Yepyeni bir heyecan içindeyim. Merve Boluğur’u değil Merve’yi göreceksiniz.” sözleriyle sadece ben olacağım soyadım, kim olduğum önemli değil dedi adeta! Sonra da kanalda neler olacağını detaylı olarak duyurdu.

Birlikteliklere bakış açım, en eğlenceli anlarım (kahkahalarım). Hobilerimi yaparken sana önerilerde bulunacağım. Meşhur seyahatlerim, oyunculuk maceralarım, meditasyon nasıl yapılır? Daha neler neler…” sözleriyle uzun uzun anlattı kanalının içeriğini.

Bunu gören takipçiler de heyecandan öldü tabii ki! Şöyle bir yorumlara baktığımızda güzel dilekler, emojiler görüyoruz. Ama Merve Boluğur sınırlandırmış yorumları. Kötü yorumlardan mı çekindi acaba! Ama bütün fotoğraflardaki yorumları sınırlı Merve’nin. Olumsuz ifadeleri sevmiyor belli ki!

Teaser Yayında!

Bugün birkaç saat önce Merve Boluğur’un Instagram hesabında bir post gördük. Güzel oyuncu kanalı için tanıtım niteliğinde kısa bir video yayınlamış. Bunu da Instgaram’dan tüm takipçilerine “Teaser yayında! Link profilimde” sözleriyle ilan etti.

Bir de kalp koymuştu sempatik Merve! Tüm takipçilerinden destek bekliyor anlaşılan!

Profilinden Youtube videosuna gittiğimizde ilginç bir içerikle karşılaştık. Videoda öylece duruyor Merve. Arkadan da sesi geliyor. İç sesini konuşturmuş belli ki!

Beklemek hiç bana göre değil.” sözleriyle başlıyor videoya. “Youtube’ta kaç üyem oldu acaba? Az yaa bu.” derken yüzü düşüyor bir anda. Hemen ardından da “Çoğalır ama.” cümlesini kuruveriyor. Kanalıma gelin, abone olun takipçim artsın mı demek istiyorsun Merve?

Güzel bir kanal olacağı belli. İçeriklerin gelmesini biz de merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz