Otelde Gizlenen Sır Açığa Çıkıyor! Ben Onu Bir Şekilde Tuzağa Çektim: EDHO 192. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

26 Nisan 2021

Otelde Gizlenen Sır Açığa Çıkıyor! Ben Onu Bir Şekilde Tuzağa Çektim: EDHO 192. Bölüm Fragmanı

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, soluksuz izlenmeye devam ediyor. 191. bölümü ile tüm Türkiye’yi ekran başına kilitleyen dizinin 192. bölüm fragmanı yayında!

Çok küçük yaşta yer altı dünyasına adım atan ve hızla yükseklere doğru tırmanan Hızır Çakırbeyli ve ailesini konu alan dizi, yayınlandığı ilk günden beri beğeniyle izleniyor. Adaleti ve dürüstlüğü ile bilinen Hızır Çakırbeyli, bu özellikleri sayesinde yer altı dünyasında da saygı görüyor. Devlet kontrol altında tutmak istediği illegal faaliyetler için Hızır Çakırbeyli’ye başvuruyor. Bu teklif, onu yer altı dünyasının en büyüğü haline getiriyor.

191. Bölümde Neler Oldu?

blank

Amcasını korumak için iyileştiğini saklayan Hızır’ın yeğeni Alpaslan Çakırbeyli, İlhan’ın infazı için düğmeye bastı. Sıktığı üç kurşun yüzünden şüpheleri üzerine çeken Alpaslan, Hızır’ın sıkıştırmalarına rağmen açık vermedi. Yavuz Sincanlı’nın verdiği listenin izini sürmeye devam eden ve listede yer alan tüm isimleri tek tek sıkıştırtıran Hızır’a destek ailesinden ve dostlarından geldi. Listenin en dikkat çeken ismi Rıdvan’la mekanında görüşen Çakırbeyli, çıkış için Kimsesiz Doğan’dan yardım istedi. Çakırbeyli’lerin korumalığını ise Kanuni Asım üstlendi. Ömür Çakırbeyli, ağabeyi Hızır’a en ön safta destek veren eşi İlyas Çakırbeyli’yi sıkıştırdı. Onun bu tavrı ise Pınar’a yaradı.

192. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Ömür Çakırbeyli, Bahar Sincanlı’nın küpesini teslim ederken şüphelendiğini belli eder. Hızır Çakırbeyli kardeşi İlyas’a nasihatta bulunur. Rado, Tipi’yi ister. Ancak Çakırbeyli’ler tipiyi vermemek için saldırıya geçerler. ‘Savaş başladı artık!’

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz