Milyarder Sevgilisi Meedo ile Evlenmek İçin Gün Sayan Şeyma Subaşı’nın Yeni Merakı Sizi Çok Şaşırtacak!

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Milyarder Sevgilisi Meedo ile Evlenmek İçin Gün Sayan Şeyma Subaşı’nın Yeni Merakı Sizi Çok Şaşırtacak!

Dünyayı karış karış güzelimiz Şeyma Subaşı bugünlerde Ibiza’da lüks hayatın tadını çıkarıyor! Meedo ile evlenmek için gün sayan Şeyma Subaşı bu aralar Instagram hesabında fazla gönderi ya da story paylaşmıyor. Kendi deyimine göre “kendini dinliyor, öğreniyor ve yeni bir Şeyma yaratıyor”muş! Bugün ise sonunda yüzünü görebildiğimiz güzelimiz bu sefer de otantik eşyalara ve taşlara merak sardı.

Düğün Yakın!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı bugünlerde eski eşi Acun Ilıcalı’dan bile daha popüler bir hale geldi. Hatta milli eniştemiz Meedo ile nikah masasına oturursa; Acun Ilıcalı’dan daha varlıklı olacak! Ünlü medya patronuyla yaşadığı 10 yıllık dolu dizgin aşktan sonra bir yıl evli kalıp ayrılan Şeyma Subaşı; ayrılığın ardından eleştirilerin hedefi olmuştu. Özellikle de boşanmanın ardından ünlü İtalyan DJ Guido Senia ile ilişki yaşamaya başlayan Şeyma, sosyal medyadan bol bol linçlendi.

şeyma subaşı

Aslında Şeyma Subaşı’nın sosyal medyadan linç yemesi için çok fazla bir şey yapmasına gerek yok! Şeyma’nın haterları her şekilde kendisini linçleyecek bir sebep bulabiliyor. Hatta geçtiğimiz haftalarda birkaç gün sosyal medya paylaşımı yapmayan Şeyma Subaşı hakkında popo estetiği yaptırdığı ve operasyon kötü geçtiği için zorlu günler yaşadığı konuşulmaya başlamıştı. Evet, Şeyma’yı linçleyen ve sevmediğini dile getiren birçok insan olsa da; güzelimizin yaptığı ya da yapmadığı her şey magazin malzemesi olarak karşımıza çıkıyor!

blank

Şeyma Subaşı “Bohem” Tarza Merak Sardı!

Bugünlerde ise Şeyma’yı evlilik telaşı sardı! Henüz birkaç aydır tanıdığı Meedo ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Şeyma Subaşı’nın yeni merakı ortaya çıktı. Instagram’dan gittiği otantik bir dükkanı paylaşan Şeyma bu aradalar ilginç taşlara ve otantik eşyalara merak salmış! Belli mi olur belki de Şeyma ve Meedo’nun düğünü “Bohem” tarzda olur? Şeyma’nın ne yapacağı belli olmaz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz