Esra Erol’un Programında Skandalların Ardı Arkası Kesilmiyor: Tehditler ve Küfürler Havada Uçuştu!

Aleyna

ATV

16 Mart 2021

Esra Erol’un Programında Skandalların Ardı Arkası Kesilmiyor: Tehditler ve Küfürler Havada Uçuştu!

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında gün geçmiyor ki ilginç bir olay yaşanmasın! Her gün birbirinden farklı konuların işlendiği programa dün tehdit ve küfürler damga vurgu!

esra erol

Esra Erol’a Tehdit!

Kibar ve 16 yıl önce öldürülen eşi Ahmet’in ölümü, Esra Erol tarafından gün yüzüne çıkarıldı. İlk olarak Halil amca programa katılarak, Kibar’ın kendisini kandırdığını ve dolandırdığını iddia etti. Birkaç sene önce eşini kaybeden Halil amca yalnız kalmamak için 46 yaşındaki Kibar’la nikah masasına oturdu.

Kibar

Nikahtan sonra sevgilisini abisi olarak tanıtan Kibar, hem Halil amcayı öldürmeye çalıştı hem de toplamda 85 bin TL’sini alarak onu dolandırdı. Canlı yayına katılan Kibar, bu iddiaları reddetse de; kadının davranışlarındaki tutarsızlık hem Esra Erol’un hem de ekranları başında programı izleyen kişilerin gözünden kaçmadı.

Kibar ve Esra Erol

Fakat, Kibar’ın eski kayınbiraderi Yakup’un telefonla yayına bağlanarak “Abimi Kibar öldürdü!” demesinin ardından ortalık karıştı. Canlı yayında eşi Ahmet’in ölümünü farklı farklı anlatan Kibar’ın çelişki dolu sözleri onu suçlu konumuna düşürdü. Esra Erol’un programına katılmama kararı alan Kibar, canlı yayında olmasa da; Ahmet’in 16 sene önceki cinayeti araştırılmaya devam ediyor.

blank

Ancak Kibar’ın oğulları Esra Erol’u canlı yayında tehdit edince ortalık karıştı; “Esra Erol başına gelecekleri beklesin”

Canlı Yayında Küfürler Havada Uçuştu!

Bu sözlerin ardından canlı yayında gerekli cevabı veren Esra Erol yaşananlara oldukça sinirlendi. Fakat canlı yayında yaşanan tek skandal bu değildi.

19 yaşındaki kızını aramak için programa katılan Nimet teyze, kızı Leyla’nın evden kaçtığını ve kadın sığınma evine gittiğini iddia etti. İddiasının devamında, kadın sığınma evinden çıktıktan sonra Beşiktaş’ta bir pizzacı da çalışmaya başladığını ve kadın sığınma evinde tanıştığı bir kadın arkadaşının, Leyla’nın beynini yıkadığını söyledi.

Nimet teyzenin bu çağrısına kayıtsız kalmayan Esra Erol; 19 yaşındaki Leyla’yı kısa sürece buldu ve canlı yayına bağladı. Programa bağlanan genç kızın usulübu herkesin dikkatini çekti. Kayıp olmadığını ve evde şiddet gördüğünü söyleyen Leyla; bir anda Esra Erol’a küfürler yağdırmaya başladı.

Leyla’nın söyledikleri canlı yayında kesilmiş olsa da; Esra Erol, genç kızın ağıza alınmayacak küfürler ettiğini dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz