Instagram’da Doğallığı Savunan Hadise’den Şaşırtan Fotoşop İtirafı Geldi: “Minimal Bir Fotoşop Yapıyorum!”

Aleyna

Haberler

16 Mart 2021

Instagram’da Doğallığı Savunan Hadise’den Şaşırtan Fotoşop İtirafı Geldi: “Minimal Bir Fotoşop Yapıyorum!”

Güzel şarkıcı Hadise son günlerde sevgilisi Kaan Yıldırım’la paylaştığı fotoğraflarla gündeme gelmeye devam ediyor. Instagram hesabından başlattığı “makyajsız fotoğraf” paylaşma meydan okumalarıyla herkesin dikkatini çeken Hadise’den şaşırtan fotoşop açıklaması geldi!

Hadise

Hadise’den Sevgilisine Tam Destek!

Hadise, son zamanlarda magazin gündeminin yakından takip ettiği ünlülerin başında yer alıyor. O Ses Türkiye Rap jüriliği, reklam yüzü olduğu markalar, birbirinden pahalı kıyafetler ve ünlü oyuncu Kaan Yıldırım’la aşkı sayesinde bir an için bile gündemden düşmeyen Hadise, son olarak sevgilisi Kaan Yıldırım’ın “Mehmet Ali” karakterini canlandırdığı Hekimoğlu setini ziyaret etmiş ve sevgilisine desteğini göstermişti.

Hadise ve Kaan Yıldırım

Instagram hesabına da sık sık gönderiler yüklemeyi ihmal etmeyen güzel şarkıcı hafta sonunda Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek’le birlikte fotoğraflarını paylaşarak; hafta sonunu sevgilisiyle beraber geçirdiğini cümle aleme haykırmış oldu. Hatta aynı gün, Kaan Yıldırım da Benek’le birlikte fotoğrafını paylaştı.

Kaan Yıldırım ve Hadise arasında “Benek” takipçilere “mesaj” göndermek amacıyla kullanılıyor resmen. Nazardan korkan çiftimiz sık sık beraber fotoğraf paylaşmak istemiyor olacak ki; beraberliklerini kanıtlamak için Benek’le birlikte paylaşımlar yapıyor.

Hadise’den Fotoşop İtirafı!

Ancak Hadise’nin Instagram hesabından yaptığı tek paylaşım elbette sadece Kaan Yıldırım’la alakalı değil! Reklam yüzü olduğu kolejen markasının PR çalışması gereği #MajyajsızPazartesi konu etiketiyle hemcinslerinden makyajsız fotoğraf paylaşmalarını isteyen güzel şarkıcı, oyuncu ve şarkıcı arkadaşlarına da meydan okumayı ihmal etmiyordu.

Hadise

Fakat Hadise’nin bu #MakyajsızPazartesi meydan okuması malesef ki kısa sürdü! Güzel şarkıcının sadece 2 hafta devam ettirdiği bu doğallık akımı son buldu. Bugün ise Hadise’den şaşırtıcı bir fotoşop itirafı geldi: “Fotoşop seven biri değilim. Minimal bir fotoşop yapıyorum. 35 yaşında bir kadınım, her şeyimle kendimi seviyorum. Kırışıklıklar ve yüzümüzde yorgunluklar da görünecektir”

Benzer Haberler

Fatih 16 Mart 2021

Boş. İnsanlar

Hasret 17 Mart 2021

Yok artık minimal fotoşop yapıp bizi mi kandırıyorsun

Yiğit Muhammed DERLİ 17 Mart 2021

Hadise Hanım Sağ solunuza asmaktan Utanmıyor musunuz göğsünüzü açmaktan Utanmıyor musunuz bu dünyanın öbür dünyasıda var Öbür dünyada Allah yardımcın olsun ama Kurtulma şansın yok o cehennemde yanacaksın Hadise para için sağ sonu açıyor ya Rabbim kurtarsın sizi diyecek bir şey yok

Yorum Yaz