Şarkıcılığa Soyunan Barış Murat Yağcı Her Şeyi Bırakmaya Karar Verdi: “Varlığımda kaç kişi beni anladı?”

Aleyna

Haberler

11 Şubat 2021

Şarkıcılığa Soyunan Barış Murat Yağcı Her Şeyi Bırakmaya Karar Verdi: “Varlığımda kaç kişi beni anladı?”

“Survivor” ile şöherete kavuşan Barış Murat Yağcı, şimdi de müzik sektörüne girmeye hazırlanıyordu. Ama bir süreliğine her şeyi bırakmaya karar verdi!

Barış Murat Yağcı

Sevilen yarışma “Survivor”ın 2020 versiyonuyla hayatımıza giren isimlerden biri de Barış Murat Yağcı. Aslında onu 2011 yılında “Best Photomodel” seçildikten sonra oynadığı bazı dizilerden de tanıyoruz, “Kiralık Aşk” ve “Şevkat Yerimdar” gibi! Ama Barış Murat Yağcı, asıl ününü finale kadar gittiği ve gönüllerin şampiyonu olduğu “Survivor” yarışmasına borçlu.

Barış Murat Yağcı

Ama yarışma bittikten sonra ne modelliğe ne de oyunculuğa geri döndü. Bir YouTube kanalı kuran Barış Murat Yağcı, bundan sonra bir kitap yazacağını ve bir de şarkı hazırladığını ilan etti!

Hayranları çok mutlu olsa da ünlü ismin bu tercihlerini eleştiren insanlar daha fazlaydı. Ne de olsa, o güne kadar Barış Murat Yağcı’nın müzik ve edebiyat konusunda birikimli biri olduğuna dair pek bir işaret görememiştik!

“Auto-Tune” Bombardımanı!

Barış Murat Yağcı

Barış Murat Yağcı, yeni kariyer rotasını ilan ettikten kısa bir süre sonra klip çekimlerine başladıklarını söyledi. Sonra da hazırladığı şarkının küçük bir kısmını Instagram’dan paylaştı. Sonuç pek iç açıcı olmadı!

Vokal ve enstrüman performanslarının akortlarını düzeltmek için kullanılan “Auto-tune” ayarı bu şarkıda biraz fazla kaçmış gibi. Bir şarkıcıyı değil de bir robotu dinliyor gibiyiz! Sosyal medyada yapılan yorumlar da hep bu şekildeydi.

Barış Murat Yağcı
Barış Murat Yağcı
Barış Murat Yağcı

Barış Murat Yağcı’nın hayranları da, “O zaten biz mutlu olalım diye yapıyor bu şarkıyı, şarkıcı olmak istemiyor” diyerek ünlü ismi savundu.

Ama klip çekimleri bile başlayan bu şarkıdan bir daha ses seda çıkmadı. Hatta Barış Murat Yağcı, “Bir süre yokum” diye bir açıklama yaptı!

“Beni kaç kişi anladı?”

Barış Murat Yağcı

Barış Murat Yağcı, geçen hafta YouTube kanalına 2 video yükledi. Videolarda her şey yolunda görünüyordu. Ama ne olduysa oldu, Barış Murat Yağcı, bir süre köşesine çekileceğine dair Instagram’dan açıklama yaptı!

Barış Murat Yağcı story

Varlığımda acaba kaç kişi beni anlamış ve beni düşünmüş diye sorarsınız” demesi büyük bir kırgınlığın işareti. Bu kırgınlığın da büyük ihtimalle şarkısına yönelik eleştirilerle bir ilgisi var. Çünkü şarkısını da Instagram’dan kaldırdı!

Barış Murat Yağcı

Barış Murat Yağcı, gerçekten de öfkeli ve bıkmış gibi görünüyor. Ama herkesin eleştiri yağmuruna tuttuğu müzik projelerinin rafa kalkması belki de onun için çok daha iyi olacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz