Partner Dediğin Böyle Olur! İşte İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir İkilisinin Eğlenceli Anları…

Aleyna

Haberler

21 Kasım 2020

Partner Dediğin Böyle Olur! İşte İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir İkilisinin Eğlenceli Anları…

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde uyumun zirvesini yaşıyor. Neyse ki sette de bu uyumu sürdürüyorlar!

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir

Ekranda izleyince uyumlarına inanamadığımız, “En İyi Çift” ödülleri alan ama sette birbirleriyle tek kelime etmeyen nice oyuncular tanıyoruz! Ama Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yıldızları İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in ilişkisi bunun tam tersi! Sette beraber çok eğlenen ve her konuda birbirlerine destek olan ikilinin ilişkisi “İşte partnerlik böyle olur” dedirtecek cinsten!

Dizi Ekibi Çok Şanslı!

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir

Demet Özdemir setlerdeki pozitif enerjisiyle bilinen bir isim. İbrahim Çelikkol’un çalıştığı setlerden gelen dedikodular ise tam tersi! Çelikkol’un uyumsuz ve kaprisli bir çalışma arkadaşı olduğu, partnerleriyle de anlaşamadığı söyleniyor. Bu iddialar ne kadar doğru bilemiyoruz ama Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ekibi bu ikiliyi buluşturduğu için çok şanslı!

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol, setten ve set dışından sık sık fotoğraf paylaşan, bunun yanı sıra her konuda birbirine destek olan partnerler oldu. Neyse ki bunun karşılığını reyting listelerinde de gördüler! Doğduğun Ev Kaderindir dizisi reyting listelerinde yükselişini sürdürürken ikiliden yeni bir paylaşım daha geldi.

Demet Özdemir Hep Dans Ediyor!

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir

İbrahim Çelikkol, partneri Demet Özdemir’in dans ettiği anları paylaştı. Emir Taha’nın “Huyu Suyu” şarkısında dans eden Özdemir, dansı ne kadar sevdiğini yine göstermiş oldu. İşte set arasında oturduğu yerde bile dans etmekten kendini alıkoyamayan Özdemir’in eğlenceli görüntüleri!

Kamera Arkası Bambaşka!

Ancak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kamera arkasının “kamera arkası” da bir başka! İbrahim Çelikkol, dans ederken gayet “cool” görünen Özdemir’in kahkahalara boğulduğu anları da videoya çekti.

Böyle neşeli görüntüler izlemeye hasret kalmıştık! Umarız, bu neşeli ve uyumlu partnerlerin yüzü reytinglerde de gülmeye devam eder!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz