Pelin Akil ve Anıl Altan Çiftinin İkiz Kızlarının Eğlenceli Saklambaç Oyunları! Çocuklar Gibi Şen…

Aleyna

Haberler

14 Aralık 2020

Pelin Akil ve Anıl Altan Çiftinin İkiz Kızlarının Eğlenceli Saklambaç Oyunları! Çocuklar Gibi Şen…

Pelin Akil ve Anıl Altan’ın büyülü aşklarının meyveleri Lina ve Alin babalarıyla saklambaç oynadı. Ortaya da hem yüzleri güldüren hem de imrendiren görüntüler çıktı!

Pelin Akil ve Anıl Altan’ın Büyülü Aşkı

Pelin ve Anıl’ı bilmeyen yok. Hele ki söz konusu onların aşkıysa herkesin söyleyeceği bir şeyler var. Birkaç yıl önce aşklarını taçlandırarak dünya evine giren çift “benim de böyle bir evliliğim oldun” dedirtiyor.

Gezdiler Tozdular!

Evlendikten sonra bir harita oluşturdu mutlu çift. Rastgele o haritadan bir yere gidiyorlardı. Tabii o zamanlar korona yoktu! Diledikleri gibi gezdiler tozdular. Kuzey ışıklarına bile gittiler!

Böyle bir pozu yakalamak herkese nasip olmaz. Bravo doğrusu!

Kapadokya’ya gitmeyen ünlü kalmadı. Öyle ki Pelin ve Anıl çiftinin sıradaki durakları Kapadokya oldu!

İkiz Bebişler Dünyaya Geldi

Bir süre sonra da Pelin’in hamile olduğunu öğrendik. Ardından da öyle bir haber geldi ki herkes çok sevindi! Pelin ve Anıl çiftinin ikiz bebekleri olacaktı.

Efsane çift bebeklerine Alin ve Lina ismini koydular. Görenler onları birbirine karıştırıyor ama anne babası çok iyi ayırt ediyor tabii ki!

İkizlerle Eğlenceli Saklambaç Oyunu!

Alin ve Lina neredeyse 2 yaşına girecek ve yavaş yavaş konuşmaya başladılar bile. Maşallah demeyi eksik etmeyelim!

Pelin ve Anıl çifti de bu güzel bebeklerini sosyal medyadan paylaşmayı eksik etmiyor. Öyle ki Alin ve Lina için açılmış bir Instagram hesabı bile var. Şimdiden fenomen oldular yani!

Pelin’in dün paylaştığı postta yine ikiz bebekler vardı. Öyle tatlılardı ki size göstermeden edemedik! Alin ve Lina babalarıyla saklambaç oynuyordu. Anneleri Pelin de bu eğlenceli anı kayıt altına aldı.

Buyurun efendim imrenmelere doyamadığımız o görüntüler…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz