Tescilli Güzel Dilan Çiçek Deniz’in Estetiksiz Fotoğrafları Adeta Nereden Nereye Dedirtiyor!

Aleyna

Haberler

14 Aralık 2020

Tescilli Güzel Dilan Çiçek Deniz’in Estetiksiz Fotoğrafları Adeta Nereden Nereye Dedirtiyor!

Bir zamanlar Çukur dizisinin Sena karakterine, son dönemlerin ise meşhur dizisi Alev Alev’in Rüya karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz’in estetiksiz görüntüleri ortaya çıktı! Doğal ve tescilli güzel olarak bilinen oyuncunun estetiksiz hali nasıl?

Kadın oyunculara gelen vazgeçilmez sorulardan biridir: “Estetiğin var mı?”. Genellikle güzel oyuncular da estetiklerinin olmadığını iddia eder. Ya da ufak bir iki dokunuşu estetikten saymaz. Bugün de tescilli güzel Dilan Çiçek Deniz’in estetiksiz fotoğrafları gündem oldu. Bakalım güzel oyuncunun estetiksiz hali nasılmış!

2014 Miss Turkey Güzellik Yarışması

Tescilli güzel diye boşuna demiyoruz. Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında yapılan Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması’ında 2. olmuştu. O yıl tacı da Amine Gülşe’ye kaptırmıştı.

Yarışmada bizim bildiğimiz isimlerden şimdilerin başarılı oyuncusu Aybüke Pusat da vardı.

Güzelliği Tescillendi Ama Bu Güzellik Doğal Mı?

Hemen hemen her ünlü kadının hesabını vermesi gereken bir konudur estetik konusu. Dilan Çiçek Deniz’in de bu konuyla mücadele etmesi gerekti. Güzel oyuncunun estetiksiz halleri sosyal medyaya yayılınca herkes hayal kırıklığına uğradı. Çünkü doğal güzel olarak biliniyordu Dilan Çiçek Deniz.

Tescilli güzel bir dönem “Estetiğim yok sadece püf noktalarım var!” tavrıyla yanıt verdi estetik sorularına. Bu fotoğraflar gün yüzüne çıkınca da itiraf etti estetiklerini.

Meğer 1 bölgesinde iki ayrı estetiği varmış Dilan Hanım’ın. “Bu soru bütün kadın oyuncuların başına bela olmuş bir soru. Aslında bu soruyu hiç sevmiyorum.” cevabını da ekleyen oyuncu işin içinden sıyrılmak istiyor gibi!

Yukarıdaki fotoğrafa bakılırsa sadece bir bölgede değil birkaç bölgede estetik var gibi duruyor! Gıdı bölgesi gitmiş, elmacık kemikleri kalkmış bir kere! Biraz da kaş botoksu var sanki!

Her ünlünün güzel olma uğruna bir estetik macerası bulunuyor anladığımız kadarıyla! Bu da onların savaşı yapacak bir şey yok!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz