YouTuber Berkcan Güven’den Küfürlü Tepki: “S… Git Tuğçe Kandemir Dinle!” Sosyal Medya Magazini Bunu Konuşuyor

Aleyna

Haberler

29 Ocak 2021

YouTuber Berkcan Güven’den Küfürlü Tepki: “S… Git Tuğçe Kandemir Dinle!” Sosyal Medya Magazini Bunu Konuşuyor

Ünlü Youtuber Berkcan Güven’in albümüne Twitter üzerinden yorum yapan bir kullanıcıya verdiği küfürlü yanıt tepki çekti.

Onu Vine Sayesinde Tanıdık

Şimdilerin ünlü Youtuber’ı ve şarkıcısı Berkcan Güven’i ilk olarak Vine ile tanımıştık. Vine’da çektiği eğlenceli videolar ile ne kadar yetenekli olduğunu herkese göstermiş ve hızla tanınmaya başlamıştı.

Kısa Sürede Büyük Takipçi Sayısına Ulaştı

blank

Çektiği videolar sayesinde Berkcan Güven’in ünü kısa sürede arttı ve büyük bir takipçi kitlesi kazandı. O günlerden beri, çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor. Vine ile çıktığı bu yolda, Youtube’a da giriş yaparak fırtınalar estirmişti. 2015 yılında girdiği Youtube’da 4 milyon aboneyi aşan Güven, yalnızca bununla sınırlı kalmadı.

Eski Vine’cı Yeni Şarkıcı

blank

Önce Vine’da daha sonra da Youtube’da hatrı sayılır bir takipçi listesine ulaşan Berkcan Güven şarkıcılığa da el atmış durumda. Bege lakaplı ünlü Youtuber, bir albüm hazırlığında olduğunu daha önce duyurmuştu. Sevenlerinin heyecanla beklediği o albüm ise bugün yayınlanıyor. Bege mahlasıyla müzik piyasasında kendine yer edinen Berkcan Güven’in yeni çıkan albümünün ismi de “Begefendi”.

İlk Tepkiler Sinirlendirdi

blank

Bazı takipçiler Güven’in “Begefendi” albümü için heyecanlansa da, sosyal medya üzerinden ünlü Youtuber’a tepki gösterenler de oldu. Bir Twitter kullanıcısının attığı tweet ise Berkcan Güven’i sinirlendirdi.

Küfürlü Yanıt

blank

Ünlü ismin albüm çıkarması üzerine bir Twitter kullanıcısı “Berkcan Güven dinleyeceğime Tuğçe Kandemir remix dinlerim.” diyerek tepkisini gösterdi. Berkcan Güven’den elbette ki yanıt gecikmedi. Ancak, Güven bu tweet’e epey sinirlenmiş olacak ki küfür ile karşılık verdi. “S… git Tuğçe Kandemir dinle o zaman.” diyen güven sosyal medyanın da diline düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz