Vodafone Park’ta İlk Dijital Konseri Veren Edis Keyifli Gece Hakkında Konuştu: “Kendimi yanız hisset…”

Aleyna

Haberler

25 Aralık 2020

Vodafone Park’ta İlk Dijital Konseri Veren Edis Keyifli Gece Hakkında Konuştu: “Kendimi yanız hisset…”

Son yılların hitleri arasında yer alan popçu Edis Görgülü 2020’ye veda ederken Vodafone ile iş birliği olarak yürüttükleri bir stadyum konseri düzenledi. “İlk Dijital Konser” olarak tarihlere geçen bu keyifli gece hakkında açıklamalar yapan Edis duygularını paylaştı.

Edis’in şarkıları pop severlerin müzik listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Başarılı şarkıcı sesiyle, enerjisiyle ve güzel şarkılarıyla hayranlarını adeta mest ediyor. Edis’in şarkıcılıktan önceki kariyerini biliyor muydunuz? Bununla ilgili çok şaşıracağınız bir haberimiz var. Bir tüyo verelim: Edis önceleri oyuncuymuş meğer!

Vodafone Park’ta İlk Dijital Konseri veren Edis Keyifli Gece Hakkında Konuştu: “Kendimi yanız hisset…”

Tiktok Macerası Olay Oldu!

Geçtiğimiz günlerde çocukluk arkadaşı Aybüke Albere ile Tiktok videosu çeken Edis olay videoyla gündeme bomba gibi düştü. Bu videoyla ilgili bir yazımız var.

Olay videoyu yayınlamaktan çok daha ötelere gitti aslında. Edis bu videoyu yayınlayınca önce tüm takipçilerinden tepki aldı. Sonra da Tiktok’un denetim ekibi videoyu ahlaki değerlere aykırı olması gerekçesiyle kaldırdı.

Burada bitse yine iyi! Sonra da Edis’in videodaki kiloları söz konusu oldu. Herkes Edis’e “Kilo mu aldın?” tepkilerinde bulundu. Ünlü şarkıcı da dayanamadı ve “Evet, biraz kilo aldım.” şeklinde yaptı açıklamasını. Bu aralar Edis’in üzerine çok gidiyorlar!

İlk Dijital Konser

Bütün bu dedikoduları geride bırakalım. Dün gece olay bir konser vardı. Pandemi sebebiyle konserlerin yapılması yasak ama bu başka. Bu kez ilk defa gerçekleştirilen dijital bir stadyum konseri yapıldı. Edis güzel sesiyle yeri göğü inletti!

Edis bu konserle 5.1 milyon izleyiciye kavuştu. Vodafone Park’ta düzenlenen konser yaklaşık 1,5 saat sürdü. Pop camiasının parlayan yıldızı Edis, konserde 22 parça seslendirdi. Konser çekimleri dron yardımıyla zenginleştirildi. Böylece izleyenlerin açık hava konserinde hissetmeleri amaçlandı. Ayrıca Youtube’ın sohbet bölümünden alınan “Bu şarkı kime gelsin?” soruları da eşsizdi.

Edis, gecenin ardından bu farklı deneyim ile ilgili duygularını açıkladı. “Türkiye’nin ilk online canlı stadyum konserini gerçekleştirmekten mutluluk duydum. Heyecan verici ve çok özel bir deneyimdi. Dijital teknolojiler sayesinde mesafeleri ortadan kaldırdık.” sözleriyle adeta sahneleri özlediğini belirtti.

Ardından, “Kendimi hiç yalnız hissetmedim. Sürekli etkileşim halindeydik. Keyifli bir konserle 2020’ye veda ettik. Bu güzel organizasyon için Vodafon’a teşekkür ediyorum.” diyerek mutluluğunu paylaştı başarılı şarkıcı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz