Bu Paylaşımı Demet Akalın Görmesin! Seda Sayan’dan Şok Hamle: Alişan Can Derdine Düşmüşken O Paranın Peşinde!

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

Bu Paylaşımı Demet Akalın Görmesin! Seda Sayan’dan Şok Hamle: Alişan Can Derdine Düşmüşken O Paranın Peşinde!

Seda Sayan öyle bir paylaşım yaptı ki; görenler “aman Demet Akalın görmesin” dedi. Alişan canıyla boğuşurken Seda Sayan adeta sultanlığını ilan etti.

Final İle Kavga Başlamıştı

Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah reyting kurbanı olarak final yapmış, bu veda televizyon tarihinin en olaylı vedası olarak akıllarda yer almıştı. Deniz Seki’nin konuk olduğu finalde Demet Akalın ve Alişan kah şarkılarla kah programa ait anılarla hem gülmüş hem ağlamışlardı.

blank

Programın son dakikaları geldiğinde stüdyoda göz yaşları sel oldu. Tüm ekip sahnede bir araya gelerek vedalaştı ve oldukça duygusal anlar yaşandı. O anda Demet Akalın’a gelen mesaj ortalığı karıştırdı!

blank

Demet Akalın ve Alişan’ın sözleşmesinin bitmesi üzerine Seda Sayan yeni sezon için kanal ile anlaştı. Dobralığı malumunuz, kadırgalı bu haberi kendi vermek isteyince olaylar kızıştı. Seda Sayan tam da duyguların sel olduğu anda Demet Akalın’a mesaj atarak yeni sezonda Star Tv’de olacağı haberini verdi.

blank

Haberi alan Demet Akalın o anda Seda Sayan’ı instagramdan takip etmeyi bıraktı hatta engelledi! Bunun üzerine Seda Sayan sosyal medya hesabında bir video paylaştı. Kimsenin ekmeğiyle oynamadığını, Demet Akalın ve Alişan’ın sözleşmesinin sona erdiğini bunun üzerine kendisine teklif gittiğini izah etti. Ancak bu paylaşım Demet Akalın’ı sakinleştirmedi.

Gözünü hırs bürüyen ünlü şarkıcı Demet Akalın, Seda Sayan’a zehir zemberek bir cevap verdi. İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda Seda Sayan’ın program yapmasına değil, bunu en duygusal anda söylemesine kızdığını belirten Akalın “Cenaze evine davul zurna ile gidilmez! Seni sever sayarım ama beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler!” diyerek resti çekti.

blank

Kavga Alevleniyor Mu?

blank

Kavga burada kalmıştı; ta ki Seda Sayan’ın az önce yaptığı paylaşıma kadar… İnstagram hesabında paylaştığı fotoğrafla Star Tv ve Global Medya ile harika bir toplantı yaptığını söyleyen Seda Sayan nispet mi yaptı bilinmez, ancak Alişan’ın canı ile boğuştuğu sırada bunu ilan etmesi sanki pek de hoş olmadı. Bakalım ortiler bu gönderiyi görecek mi? Daha da önemlisi bir tepki verecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz