Acun Ilıcalı’nın Yeni Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Twitter Hesabı Ortaya Çıktı! O Tweetler Kime?

Aleyna

Haberler

15 Aralık 2020

Acun Ilıcalı’nın Yeni Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Twitter Hesabı Ortaya Çıktı! O Tweetler Kime?

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, eski eşi Şeyma Subaşı’ndan ayrıldıktan sonra ismi birçok kişiyle anılmıştı. Hepsini reddeden Acun Ilıcalı, gönlünü Ayça Çağla Altunkaya’ya kaptırdı!

Ayça Çağla Altukaya ve Acun Ilıcalı

Birlikte olduğu iddia edilen ilk isimlerden biri, 2017 yılından Miss Turkey’de birinci olan Itır Esen’di. Survivor’ın Youtube kanalında röportajlar yapan Itır Esen’in tacı, sosyal medyada yaptığı 15 Temmuz yorumları sonrasında elinden alınmıştı. Acun Ilıcalı ile birkaç defa kameralara yakalanan güzel manken, “sadece iş için görüşüyoruz!” açıklamasını yapmıştı.

Ailede Çok Seviliyor!

Ayça Çağla Altukaya ve Hande Gülşen

Uzun zaman boyunca yalnız kalmayı tercih eden Acun Ilıcalı, yalnızlığını 1999 doğumlu Ayça Çağla Altunkaya ile bozdu! 1 yıldır Acun Ilıcalı ile güzel bir birliktelik yaşayan Ayça Çağla Altunkaya, geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye’yi de sık sık ziyaret ediyor ve setten görüntüler paylaşıyordu. Hatta, Esat Yontunç’un eşi Hande Gülşen ile arasının iyi olduğunu ve Acun Medya tarafından çokça sevildiğini duymuştuk Ayça Çağla Altunkaya’nın!

Ayça Çağla Altukaya ve Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı, sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya olmadan bir adım bile atmıyor! Bütün dünyada patlak veren Koronavirüs pandemisi sırasında, Dominik’te olan Acun Medya ekibinin yanında yine Ayça Çağla Altunkaya vardı. Survivor sonrasında ise sürekli beraber olduklarını duyduk ve gördük çiftimizin!

Ayça Çağla Altukaya ve Acun Ilıcalı

Kısa zamanda magazinin ilgisini çekmeyi başaran Ayça Çağla Altunkaya, Instagram’ı da biraz ilginç kullanıyor açıkçası. Ara sıra hesabını gizliye alıyor ve bütün takipçilerini siliyor! Nedeninin ne olduğu bilinmiyor tabii. Belki de Acun Ilıcalı, ikinci bir Şeyma Subaşı vakası yaşamak istemiyordur…

Ayça Çağla Altukaya ve Acun Ilıcalı

İkizi Gibi!

Ayça Çağla Altukaya ve Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı demişken, Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile Şeyma Subaşı’nın benzerlikleri sosyal medyada ilk zamanlar oldukça gündem olmuştu! Gerçekten birbirlerine çok benziyor bu ikili. İkisini de tanımasam kardeş ya da akraba olduklarını sanardım muhtemelen!

Olaylı Twitter Hesabı!

Instagram’dan sonra Twitter hesabı ile gündeme gelen Ayça Çağla Altunkaya, geçtiğimiz hafta Twitter hesabı açtı! Açtığı hesabı, arkadaşlarının takip etmesiyle kendisine ait olduğuna emin olduk. Attığı tweetler ise biraz enteresan:

İlk tweeti bu oldu Ayça Çağla Altunkaya’nın!

Bir saat önce attığı tweeti, kime attığı ise merak konusu oldu. Birkaç saat önce attığı ve sildiği bir tweet daaha var Ayça Çağla Altunkaya’nın!

Ayça Çağla Altunkaya tweet

Sanırım ortalık fena karışacak, bir takipçisinin attığı tweet gibi izliyorum olayları!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz