Ramo’nun Karizmatik Oyuncusu Murat Yıldırım’dan Örnek Davranış! Hayranları Bir Kez Daha Hayran Olacak

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Ramo’nun Karizmatik Oyuncusu Murat Yıldırım’dan Örnek Davranış! Hayranları Bir Kez Daha Hayran Olacak

Kısa bir süre önce ekranlara veda eden Ramo dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım’dan duygulandıran görüntüler. Ünlü oyuncu kapanma öncesinde ihtiyaç sahipleri için öyle bir şey yaptı ki hayranlarının bir kez daha hayranlığını kazandı. İşte başarılı oyuncunun kapanma öncesi görüntüleri!

Erzak Yardımı Yapıyor!

Pandemi nedeniyle hem dünyada hem de ülkemizde birçok kişi çalışamamaktan dolayı oldukça zor günler yaşıyor. Ve tabii ki bu zorluktan en çok etkilenenler de maalesef dar gelirli aileler. Bir yılı aşkındır yaşanan bu zor günlere bir çare olaraksa bugün tam kapanma kararı alındı. Tabii ki mecburen alınmış olsa da bahsi geçen dar gelirli aileler için bu karar daha bir zorlayıcı oldu doğrusu. Tüm bunları düşünen Murat Yıldırım ise en azından kendi elinden geleni yapmaya çalıştı ve bu yaptığıyla da hepimizin hayranlığını yeniden kazandı.

Erzak Kolisi Dağıttı

Kapanma ile birlikte yaşadıkları zorlukların daha da artabileceğini düşünen Murat Yıldırım ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtırken görüntülendi. Tanınmamak için kapişonunu takan Murat Yıldırım teker teker evlerin kapısını çalarak kolilerini teslim etti. Ünlü oyuncu 17 gün sürecek olan kısıtlamalar başlamadan önce hazırlatmış olduğu kolileri arabasına yükleterek ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etmeye başladı. Tüm kolileri teker teker kendisi dağıtan Murat Yıldırım bu vicdanlı hareket ile sevenlerinin kalbini bir kez daha kazanmayı başardı.

Etiyopya’ya Kadar Uzandı

Murat Yıldırım Ramo

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım geçtiğimiz yıl da ramazan ayında bir süpermarkette ihtiyaç sahibi aileler için yardım kolileri hazırlarken görüntülenmişti. Kolileri hazırlarken tanınmamak için kapüşonlu bir şekilde alışveriş yapan Yıldırım, hazırlatmış olduğu bu kolileri düşük gelirli ailelere göndermişti. Bunun dışında ayrıca Etiyopya’da da 1000 aileye yardım kolisi gönderen oyuncuya Etiyopyalı çocuklardan “Murat Yıldırım çok teşekkür ederiz” yazılı mesajlar gelmişti.

Benzer Haberler

Rohat 30 Nisan 2021

Merhaba

Tuğçe 30 Nisan 2021

Yüreği güzel abimm benim sizi çok seviyorum 😍😍😍😍😍 sizinle her zaman gurur duyuyorummm

Hande 30 Nisan 2021

Her zaman kalbimizi kazanıyor aşk adam ❤️❤️❤️❤️ Allah kalbinize göre versin inşallah

Claudia Ramirez 1 Mayıs 2021

Murat Yıldırım harika bir insan, en iyisi bunu kamuoyuna açıklamamaya çalışması, çok sağduyulu, ne kadar takdire şayan

Fidan 1 Mayıs 2021

Abim seni çok seviyorum bu yardımı yaptığına hiç şaşırmadım senini nasıl iyi olduğunu biliyorum . Aynı zamanda Ramo dizisini çok seviyordum final olmasını hiç beklemezdim sevgiyle izliyordum başımız sağollsun🙂🙂

Yorum Yaz