Rober Hatemo Demet Akalın’a Sert Çıktı: Susayım Diyorum Ama Bir Yere Kadar! Deli Oluyorum

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Rober Hatemo Demet Akalın’a Sert Çıktı: Susayım Diyorum Ama Bir Yere Kadar! Deli Oluyorum

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, tam kapanma sürecini tatil beldelerinde veya memleketlerinde geçirmek isteyen vatandaşlara veryansın etti. Akalın’a Rober Hatemo’dan sert cevap gecikmedi.

‘Kimse Param Yok Demesin!’

Her yorumu ile başka bir polemiğe yol açan Demet Akalın, yine yapacağını yaptı. Tam kapanma sürecini memleketlerinde veya tatil mekanlarında geçirmek isteyen vatandaşlar için ‘2 milyona yakın vatandaşımız tatil beldelerine ve memleketlerine gitti. Kimse param yok demesin!’ şeklinde açıklama yaptı.

Tepkiler Gecikmedi!

blank

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın açıklamasına tepkiler gecikmedi. Açıklamayı Instagram hesabında paylaşan 2.sayfaofficial’ın gönderisine kısa sürede bir çok yorum yağdı.

İlk Tepki Aysu Baceoğlu’ndan geldi

blank

Demet Akalın’ın açıklamasına ilk tepki eski manken Aysu Baceoğlu’ndan geldi. Baceoğlu, 2.sayfaofficial’ın gönderisine ‘Bilirkişi konuştu’ şeklinde yorum yaptı.

Rober Hatemo Deliriyor!

blank

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın ‘kimse param yok demesin’ açıklaması Rober Hatemo’yu çileden çıkardı. Hatemo, 2.sayfaofficial’ın Instagram gönderisine ‘Yani susayım diyorum ama bir yere kadar. Bir de emir kipi ile cümle kuruluyor, daha da deli oluyorum. Sırf fatura ve KDV’leri ödeyebilmek için arabamı ve saatimi sattım. Yanlış düşünüyorsun arkadaşım, iki milyon değil, Türkiye’ yorumunu yazdı.

Hatemo’ya Destek Baceoğlu’ndan Geldi

blank

Akalın’ın yorumuna adeta ateş püsküren Rober Hatemo’ya destek Aysu Baceoğlu’ndan geldi. Eski manken Rober Hatemo’ya ‘Susma! Zaten hep sustuğumuz için ayaklar baş oldu.’ sözleriyle destek verdi.

Tepki Yalnızca Ünlülerden Değil

blank

Demet Akalın’ın açıklaması yalnızca ünlüleri kızdırmadı! Bir çok sosyal medya kullanıcısı da Demet Akalın’a zehir zemberek cevaplar verdi. Ünlü şarkıcı’nın belki de yeterince düşünmeden yaptığı açıklama, takipçilerinden ‘Demet Hanım, sen de 17 gün kapansan da yorum yapmasan’, ‘mümkünse hiç yorum yapmasa, çünkü konuştukça saçmalıyor’ şeklinde tepkiler aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz