Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade Ardına Bile Bakmadı! Güzel Oyuncudan Gemileri Yakan Açıklama

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade Ardına Bile Bakmadı! Güzel Oyuncudan Gemileri Yakan Açıklama

Yasak Elma’nın en entrikalı karakterlerinden birisi olan Şahika’yı canlandıran Nesrin Cavadzade iki gündür dizi magazin dünyasının gündemine oturmuş durumda. Yaşanan gerilimler, diziden ayrılıyor iddiaları, set kavgaları derken bugün de güzel oyuncu sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. İşte Cavadzade’nin oldukça manidar paylaşımı!

Önümüze Bakalım

Yasak Elma dizisinin en fettan karakterlerinden birisi olan Şahika’yı canlandıran Nesrin Cavadzade bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Yine her zamanki gibi güzel ve her zamanki gibi seksi bir fotoğrafını paylaşan güzel oyuncunun fotoğrafın altına yazdığı yorum herkese çok manidar geldi. “Diziden ayrılıyor mu ayrılmıyor mu?” soruları havalarda uçuşurken güzel oyuncu bir anda önümüze bakalım deyiverdi. Cavadzade Instagram hesabından “Önümüze bakalım, büyük sürprizlere hazır olun, seviyorum sizi” şeklinde bir yorum paylaştı.

Cansu’nun Silahı Şahika’yı mı Vurdu?

Son bölümde konakta silahlı bir saldırı yapan Cansu silahı ateşler ama sonunda ne olduğu belli olmaz. Cansu’nun silahından çıkan kurşunun Şahika’yı öldürüp öldürmeyeceğini bilemiyoruz elbette. Ama asıl meselenin ne olduğu konusu da ayrı bir tartışma tabi. Ünlü magazin muhabirlerinden Birsen Altuntaş’ın paylaşımına göre Cavadzade yönetmen Neslihan Yeşilyurt’la bir tartışma yaşar ve her şey bununla başlar.

Sen misin Seti Terk Eden?

blank

Neslihan Yeşilyurt’la yaşanan tartışmanın ardından seti terk eden Cavadzade’ye menajeri dahil kimse ulaşamayınca olanlar olur. Hatta en son yapımcı Fatih Aksoy’un telefonunu da açmayınca oyuncunun projeden ayrılmasına karar verilir. Ancak yine Birsen Altuntaş’ın açıklamasına göre yapımcının asıl takıldığı konu ünlü oyuncunun seti terk etmesidir. Fakat tüm bu olanlarından sonra günün sonunda güzel oyuncu “Önümüze bakalım, büyük sürprizlere hazır olun” mesajı ile kafaları bir kez daha karıştırdı. Acaba Şahika diziye devam edecek mi? Yoksa yeni bir proje mi ortaya çıktı. Bakalım, yeni bölümle her şey ortaya çıkar herhalde.

Benzer Haberler

Zehraa 30 Nisan 2021

Diziden ayırlmamasını temenni ediyorum.🙏🌼

Yorum Yaz