Bir Otel Odasında Babasının Katili İle Birlikte! Ferda’yı Çılgına Çeviren Olay: Akrep 21. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Bir Otel Odasında Babasının Katili İle Birlikte! Ferda’yı Çılgına Çeviren Olay: Akrep 21. Bölüm Fragmanı

Star TV’de ekranlara gelen Akrep dizisinde Perihan yine hayatının başka bir mücadelesine girerken Ferda ve Ahmet’se kızları Ayşem’le uğraşırlar. Duru ise Ahmet yüzünden içinden çıkılmaz noktalara doğru sürüklenir. İşte Akrep 21. bölüm fragmanı ve bu haftaya ilişkin ipuçları!

Perihan Şimdi de Kanserle Savaşacak

Demet Akbağ - Akrep

Geçtiğimiz hafta son zamanlar üst üste yaşadığı stresli olaylar yüzünden çok etkilenen Perihan bayılır ve hastaneye kaldırılır. Yapılan bir dizi tetkikin ardından Perihan’ın kanser olduğu ortaya çıkar. Hatta kanser oldukça geç teşhis edilmiştir ve Perihan’ın 1 haftalık ömrü olduğu kalmıştır. Bunları öğrenen Perihan adeta bir şok yaşar ve bütün dünyası başına yıkılır. Fakat bu haberi kimseyle paylaşmaz. Hayatı boyunca hep mücadele eden Perihan kanserle de mücadele ederek onu yenmeye kararlıdır.

Ayşem Şirketi Ferda’dan Korumaya Çalışır

blank

Diğer yandan Ferda’nın Gevher İlaç’ın yönetim kuruluna tehditle girdiğini öğrenen Ayşem şirketin çıkarlarını korumak için Gevher İlaç’ın avukatı olarak göreve başlar. Yaşadığı zorlu geçmişin sonunda anneannesinin yanında yer almayı tercih eder. Bu durumda Perihan’ın yanında durmaya karar veren Ayşem bu kararıyla annesi ve babasına savaş ilan eder. Bununla beraber Şahin’i cezaevinden kurtarmak için elinden geleni yapmaya başlar. Ahmet’se Aras’ı bulmak için Duru’yu tehdit eder. Duru Aras’ı koruyabilmek için Ahmet’in söylediği her şeye uymak zorunda kalır.

Akrep 21. Bölüm Fragmanı

Akrep 21. bölüm fragmanında ise Duru yine Aras için Ahmet’in söylediklerini yapmaktadır. Ahmet Duru’yu bir otele çağırır. Duru istemese de Aras için otele gider. Ancak Efe onların otelde olduklarını Ferda’ya söyler ve Ahmet’i orada basmasını sağlar. Duru ise Ahmet’ten bu şekilde kurtulmuş olur. Fakat her şeyi Aras için yapmasına rağmen Aras Duru’nun Ahmet’le otelde buluşmasını yanlış anlar ve hatta eve gelip herkesin içinde bunu söyler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz