Buse Varol ve Oğlu Burak Nişantaşı’nda Görüntülendi! Küçük Burak’tan İlk Röportaj: Bakın En Çok Kimi Seviyormuş!

Aleyna Özyaman

Haberler

11 Mart 2021

Buse Varol ve Oğlu Burak Nişantaşı’nda Görüntülendi! Küçük Burak’tan İlk Röportaj: Bakın En Çok Kimi Seviyormuş!

Alişan’ın güzel eşi Buse Varol bugün Nişantaşı sokaklarında “Gazetemagazin” muhabirlerine yakalandı! Birkaç hafta önce doğum yapan Buse Varol’un hamilelik kilolarından kurtulmuş olması dikkatlerden kaçmadı. Gazetemagazin muhabirleriyle kısa bir röportaj gerçekleştiren güzel oyuncu, sorulan sorulara içtenlikle cevap vermeyi ihmal etmedi.

Buse Varol

Evde 3 Tane Yardımcısı Varmış!

Alişan’la evlendikten sonra oyunculuğa ara veren Buse Varol’un söylediğine göre evlerinde 3 tane yardımcı varmış! Burak ve Eliz’in için 2 farklı kişi Buse Varol’a yardım ediyormuş. Evlerinde her ne kadar yardımcıları olsa da; çocuklarına kendisi bakmayı tercih eden Buse Varol, Eliz’de çok zorlandığını söylüyor.

Buse Varol

İlk çocuğu Burak’ın doğumunda bu kadar zorluk çekmediğini ifade eden güzel oyuncu, iki ufak çocukla ilgilenmenin ne kadar yorucu ve zor olduğunu anlattı. Buse Varol, muhabirlerin “Yeni proje var mı?” sorusuna ise “Haziran ayında başlıyoruz İnşallah, dizi olacak” cevabını verdi. Son olarak “Payitaht Abdülhamid” dizisinde izlediğimiz Buse Varol’u yaz ayında yeni bir dizide izleyecek olmak bizleri oldukça sevindirdi!

Güzel oyuncunun mesleğini ne kadar sevdiğini ve mesleğinde başarılı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bakalım Buse Varol, nasıl bir diziyle karşımıza çıkacak? Şimdiden merakla bekliyoruz!

Buse Varol

Ancak muhabirlerin sorularına yanıt veren sadece Buse Varol değildi! Küçük oğlu Burak da ilk röportajını “Gazetemagazin” muhabirlerine verdi.

En Çok Annesini Seviyormuş!

Buse Varol ve küçük oğlu Burak, Nişantaşı’nda arabadan inerken görüntülendi. Burak’ın bebek arabasıyla uğraşan Buse Varol; “Birkaç işimiz var onları halletmeye geldik. Alişan bize sonradan katılacak” diyerek sözü oğlu Burak’a verdi.

Buse Varol, Eliz ve Burak

İlk kez röportaj veren Burak, Nişantaşı’ndan sonra babaannesine gideceklerini söyledi! Muhabirin “En çok anneni mi seviyosun yoksa babanı mı?” sorusuna “Annemi!” yanıtını veren Burak, herkesi güldürdü. Tabii bu sırada annesi Buse Varol “Burki, baban duymasın!” diyerek şakalaşmayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz