Teşkilat Oyuncuları Sevinçten Dört Köşe Oldu! Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul Ekibin Mutluluğunu Böyle Duyurdu

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Teşkilat Oyuncuları Sevinçten Dört Köşe Oldu! Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul Ekibin Mutluluğunu Böyle Duyurdu

Rating şampiyonu dizi “Teşkilat”ın setinde bugün büyük bir neşe vardı. Başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul, set takviminde onlara yapılan güzelliği paylaştı.

Çağlar Ertuğrul Mesut Akusta

TRT 1’in son yıllarda kafayı taktığı iki tema var, biri tarihi dizi, diğeri de Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ile ilgili diziler! Neyse ki, tarihi diziler konusunda şansları hep yaver gitti, özellikle de “Diriliş Ertuğrul”, “Payitaht Abdülhamid” ve “Uyanış: Büyük Selçuklu” gibi yapımlar sayesinde. Ama daha önce denenen “Kızıl Elma” ve “Milat” gibi MİT merkezli diziler her yerde yapılan tanıtımlara rağmen tutmadı. Nihayet, TRT 1 bu sezon MİT konusunda da şeytanın bacağını kırdı!

Çağlar Ertuğrul Deniz Baysal

Geçen ay başlayan “Teşkilat”, daha ilk bölümüyle hem sosyal medyayı hem de rating listelerini alt üst etti. Pazar akşamlarındaki açığı iyi değerlendiren dizi, görkemli prodüksiyonu ve kaliteli senaryosuyla öne çıktı. Daha önce “Fazilet Hanım ve Kızları”nda partner olan Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal ikilisinin de bu başarıda önemli payı var elbette!

Sette Keyifler Yerinde

Dizinin kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman gibi pek çok ünlü isim var. Çünkü dizi kalabalık bir kadroyu gerektiriyor! Dizi, Ankara’daki SİHA fabrikasına düzenlenen terör saldırısıyla başlıyor. Saldırıyı yabancı istihbarat servislerinin düzenlediği öğreniliyor. MİT içinde bu işi çözmek için gizli bir tim kuruluyor. “Teşkilat” da bu timin görünmez olmak için yer altına inen yedi üyesini anlatıyor!

Çağlar Ertuğrul

Bu kadar kalabalık bir kadroya rağmen sette işler yolunda gidiyor. Dizinin olağanüstü başarısı bile oyuncuların ego savaşına neden olmuyor. Üstelik, Çağlar Ertuğrul’un son paylaşımından anladığımız kadarıyla işler çok hızlı ilerliyor!

“İki gün daha repoymuş”

Teşkilat oyuncuları

Neredeyse üç saat süren dizileri yazmak, çekmek ve oynamak ne kadar sürüyor, varın hesap edin! Bölümleri çekmesi ayrı, yetiştirmesi ayrı olay. Gerçekten olağanüstü bir iş başarıyorlar! Belli ki, “Teşkilat” ekibi daha da büyük bir iş başarmış. Çünkü haftada en az iki gün repoları var!

Teşkilat oyuncuları

Repo, setin olmadığı gün demek. Genelde oyuncular için en az 6 gün set oluyor, hele başrol oynayanların hiç kaçışı yok! Neyse ki, “Teşkilat” ekibi ekranda olduğu kadar sette de başarılı ve hızlı olmalı. Baksanıza, repolardan repo beğeniyorlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz